Diamond Quest 2: The Lost Temple
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Diamond Quest 2: The Lost Temple  - це прикольна головоломка, в якій герой шукає скарби в нових печерах, вирішує головоломки, бореться зі злісними противниками.

Підопічний гравця потрапляє на локацію з лабіринтами, пастками і живністю. Рекомендується досліджувати кожну ділянку запропонованої кімнати, зібрати дорогоцінні елементи, відкрити скрині з бонусами і корисними для дослідника предметами. На верхній панелі відображається інформація про те, що належить шукати на конкретному рівні, також вказується кількість необхідних знахідок. Вільного простору значно більше, ніж здається спочатку, кущі та павутина перерізаються для руху вперед. Молот допоможе з руйнуванням стін, за допомогою гака зручно рухати обєкти, ще іноді корисний інструмент заморожування.

Після виконання всіх цілей можна розблокувати вихід з приміщення і відразу перейти до наступного. З переміщенням складності немає, йти можна в будь-якому напрямку, але авантюрист постійно потрапляє в незнайому обстановку. Доводиться вибудовувати стратегію руху окремо для маленьких зон. Також частина території може блокуватися. Відкриття залізних завіс можливо при певному алгоритмі поведінки, якщо обрана помилкова тактика - положення стає безвихідним. На майданчиках багато контрольних точок, що дозволяють недалеко повернутися, ретельніше продумати маневри для повторного проходження.

Відмінні риси гри Diamond Quest 2:

  • пошук артефактів в печерах, катакомбах і храмах;
  • різноманітність перешкод і пасток;
  • битви з сильними босами;
  • завдання на розблокування виходу з кімнати;
  • фіксація результатів на чекпоінти.

В оновленій версії проекту створена сотня нових приміщень. Черепахи, мавпи, і інші істоти жадають припинити подорож персонажа, частина з них доведеться вбити. Важкі камені, вогняні спалахи, водні ями, інші випробування змушують бути обережним на кожному кроці. Симпатична графіка без серйозних спецефектів дозволяє сконцентруватися на завданнях платформера. Атмосферна закадровий мелодія дає круте настрій. Стіни храмів, замків і печер повні скарбів, їх потрібно терміново знайти і привласнити!


Реклама

завантажити Diamond Quest 2: The Lost Temple 1.28 для LG L35

Нове в цій версії
Fix bug.
Загальна інформація
версія 1.28 (200028)
дата завантаження 2021-03-09 02:33
Розмір 40.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/15 12:26
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |