Atlantis Odyssey
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Atlantis Odyssey  - це цікавий симулятор, в якому має бути бродити по Атлантиді, знайомитися з цивілізацією атлантів, відкривати нові території, відроджувати інфраструктуру.

Після авіакатастрофи дослідники Ніколь і Роберт раптово потрапляють на міфічний острів. Спочатку землі затягнуті димом, але в міру виконання різних завдань дим розвіюється. Перед персонажами зявляються занедбані ділянки, їх необхідно відновлювати і облаштовувати. У героїв є тільки цікавість і готовність працювати. Вони шукають ресурси і інструменти, потрібні для вирішення поточних питань. Можна розбити табір і зайнятися артефактами, захованими в тутешніх краях. Також рекомендується створити ферму, вирощування продуктів і інша діяльність забезпечать молодих людей запасами свіжої їжі.

Далі потрібно ближче вивчити цивілізацію атлантів. Їх дивовижні звичаї зацікавлять представників сучасного покоління. Накопичені ресурси і перелік знайдених інструментів дозволять побудувати різні обєкти і відновити ціле місто. Уважні шукачі пригод знайдуть входи в інші світи, будуть приємно здивовані чарівної обстановкою. Технології давнину вразять якістю, необхідно вивчити їх і коректно застосовувати, щоб діяти ефективніше. Раніше у місцевих були майстерні, де переважала магічна сила. Відродження подібних обєктів благотворно позначиться на житті острова.

Відмінні риси гри Atlantis Odyssey:

  • дослідження Атлантиди;
  • пошук ресурсів, розблокування інструментів;
  • знайомство з представниками древньої цивілізації;
  • будівництво будівель, застосування актуальних технологій;
  • відтворення міста на руїнах.

Симулятор радує величезною кількістю бонусів, можливістю знаходити масу корисних речей. Квести і головоломки захоплюють користувачів, затягують в геймплей. Комбінація простого принципу управління і продуманого сюжету формують незгасний інтерес. Текстове відображення постійного спілкування дозволяє орієнтуватися в тому, що відбувається, розуміти, про що думає кожен на барвистій локації. Якщо вдасться правильно організувати процеси, герої з радістю залишаться тут. Зараз вони висадилися і хочуть почати неймовірна пригода!


Реклама

завантажити Atlantis Odyssey 1.28 для LG L35

Нове в цій версії
A new temporary adventure: ECLIPSE TEMPLE!
- A special day for the Atlanteans is approaching: the day of the Golden Eclipse! Mi'ara invites us to take part in a mysterious ritual... and get something extraordinary as a reward!
- Only the keeper of the temple is having troubles... You'll have to work hard to perform the ritual!
Загальна інформація
версія 1.28 (164)
дата завантаження 2021-09-18 01:57
Розмір 125.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/14 12:32
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |