BattleOps
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра BattleOps  - це рольової шутер, в якому доведеться воювати в складі армії, виконувати чіткі бойові завдання, ризикувати життям заради свободи народу.

Новоявлений стрілок потрапляє в зруйнований мегаполіс, оповитий панікою і вогнем. Перед ним стоїть місія, умовно розділена на кілька підзадач. Серед них може бути пошук зброї та інших предметів, знищення певного числа противників, порятунок мирних жителів, інші стандартні для військових людей завдання. У нижній зоні екрану описується необхідне в конкретний момент дію або процес. Через значну чисельність ворогів на майданчику персонаж постійно бере участь в перестрілках. Текст внизу допомагає зосередитися і уникнути зайвих маневрів.

Після завершення місії дається оцінка діям героя, враховується рівень виконання кожної підзадачі. Далі нараховується премія, що дозволяє купити апгрейди, розширити спектр доступних моделей зброї, вибрати оригінальні скіни, оновитися перед наступними рейдами. Геймплей виділяється зручним управлінням з джойстиком зліва для переміщення, і кнопками праворуч для стрибків, перезарядки, підбору нових автоматів. Між двома моделями зброї можна перемикатися прямо під час бою, брати найбільш підходящий для конкретної ситуації інструмент.

Відмінні риси гри BattleOps:

  • рейди на супротивників, складні місії;
  • перестрілки з бійцями чужих армій;
  • великий арсенал зброї;
  • різноманітність деталізованих карт;
  • опції автоматичного і ручного стрільби.

Шутер з сюжетними завданнями занурює в атмосферу бойових дій. Велика кількість персонажів, якісні карти і захоплюючі події затягують любителів ігрових процесів з частими обстрілами. Тривимірне графічне оформлення радує опрацюванням дрібниць і реалістичністю обстановки хаосу. Впали літаки, машини, що горять, поранені і заручники формують розуміння масштабу проблем. Звуковий супровід підсилює настрій зі змішаними почуттями. Війна вимагає швидких рішень, влучної стрільби і граничної обережності. Постарайтеся наблизити перемогу свого війська!


Реклама

завантажити BattleOps 1.3.1 для LG L35

Нове в цій версії
Some Bugs are solved.
Game performance is optimized.
Crashes and bugs are resolved.
Загальна інформація
версія 1.3.1 (32)
дата завантаження 2021-09-18 02:03
Розмір 46.34 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/13 12:41
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |