Beast Quest
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Beast Quest  - це рольової екшен, в якому має бути бродити по крижаних горах і сонячним пляжам, брати участь в футуристичних битвах з монстрами, проходити квести.

За легендою злий маг зачарував мирних тварин і підопічний гравця стає єдиною надією заручників на порятунок. Герой починає подорож з небезпечними пригодами, часто перетинається з величезними агресивними істотами, прихильниками темних сил. Необхідно боротися з ворогами, ухилятися від їх атак, шукати оптимальні моменти для нападу. Антагоністи іноді збиваються в невеликі групи, доводиться боротися відразу з декількома істотами. Постійна робота над бойовими навичками дозволить гідно протистояти навіть при чисельній перевазі ворога.

Відкритий світ вражає яскравими локаціями, великою кількістю монет, коштовностей, інших видів ігрової валюти. Знайдені кошти можна витратити на модернізацію екіпіровки і поліпшення навичок. Також в геймплеї прийнятна прокачування за реальні гроші, але використання цієї опції необовязково. Крім битв персонажа чекають цікаві завдання та місії. Текстові підказки допоможуть спланувати дії, уникнути форс-мажорів. В процесі буде розкриватися багато секретів, не пропустіть важливої ​​інформації для виконання головної мети.

Відмінні риси гри Beast Quest:

  • ефектні бійки з чудовиськами і хижаками;
  • апгрейд умінь і спорядження;
  • подорож по відкритому світу;
  • руйнування темної магії;
  • збір монет, квітів, скарбів.

Розробник добре потрудився над графічним оформленням, зробив зручне управління в битвах, з комбо-ударами і спецефектами. При дослідженні майданчиків виникають нюанси, потрібно звикнути до інверсійної камері і підлаштуватися під персонажа, нездатного йти назад або убік. Рухається підопічний виключно вперед, повертатися доведеться частіше ніж зазвичай. У детальному світі пошук бонусів нескладний і захоплюючий. Артефакти, скарби і HP регулярно зявляються в радіусі огляду. Можливості апгрейдів широкі, але коштують дорого. Подорожуйте, знищуйте агресивних монстрів, звільняйте зачарованих героїв!


Реклама

завантажити Beast Quest 1.0.6 для LG L35

Нове в цій версії
- Go beyond Nanook's icy plains and explore two new worlds! Journey to the coasts of Avantia in search of Sepron the Sea Serpent, and delve deep into the depths of Stonewin volcano to do battle with Epos the Flame Bird!

- Major and minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.0.6 (55)
дата завантаження 2020-11-11 17:50
Розмір 80.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/12 10:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |