Triumph of Legends
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Triumph of Legends  - це шахові дуелі на вашому андроїд, в яких легендарний командир з загоном підлеглих автоматично бореться з командою противника.

Користувач визначається з особистістю Легенди, вибирає з кількох персонажів найбільш підходящого під свій стиль ведення бою. Кожна Легенда володіє унікальними здібностями, має свої слабкі і сильні сторони. Далі потрібно набрати в команду звичайних героїв, серед яких є чарівники, лицарі, жорстокі вбивці та інші цікаві особи. Для потужного відсічі ворожого натиску рекомендується акцентувати увагу на комбінуванні сил. Герої повинні добре проявлятися самостійно, і вміти взаємодіяти з колегами. При наявності бажаного набору бійців можна виходити на дуель.

Перед стартом видно своя половина арени, розкреслений на клітини. Необхідно вказати, хто на якому квадраті починає участь в битві. Легендарна особистість встановлюється в кутку на спеціальній платформі, за межами основної бойової зони. Після завершення розстановок можна спостерігати поєднання двох половин майданчики, тепер зараз гравець дізнається обстановку сторони-опонента. Далі залишається споглядати автоматизовану сутичку, аналізувати ефективність обраної стратегії. На верхній панелі будуть відображатися запаси сил обох команд, щоб зручніше було аналізувати ситуацію. Принцип геймплея перегукується з проектом Auto Chess, але тут не можна викликати підмогу між раундами.

Відмінні риси гри Triumph of Legends:

  • підбір і розстановка персонажів для кожної битви на арені;
  • немає змоги вибирати Легенди;
  • заклик різноманітних бійців;
  • регулярна прокачування підопічних;
  • багато корисних артефактів на вибір.

Строкате графічне оформлення і яскраві спецефекти роблять битви вражаючими навіть без активної участі користувача. У перервах між змаганнями можна витратити зароблене на вдосконалення вмінь будь-яких членів загону. Сильні індивідуальності здатні давати вражаюче злиття талантів, важливе для переможних маневрів. Різноманітність предметів і артефактів дозволяє виконати настройку підопічних, підкоригувати їх образ. Зберіть кращий загін для найбільш ефектних виступів на аренах!


Реклама

завантажити Triumph of Legends 1.1.0.24 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.1.0.24 (30)
дата завантаження 2020-09-16 12:18
Розмір 24.84 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/10 12:23
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |