Tsum Tsum Stadium
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Tsum Tsum Stadium  - це розрахована на багато користувачів головоломка, в якій потрібно обєднувати диснеївських персонажів, щоб після вибуху отримати чергову порцію фігур.

Майже весь екран займає ігрове поле з хаотично насипаними мордами і особами героїв знаменитих мультфільмів. Якщо багато однакових елементів лежить поруч, користувачеві пропонується зєднати їх. Спеціальна ламана лінія підсвічує, кого обєднувати в конкретний момент. Після виконання необхідного дії відбувається вибух зі спецефектами, виділені фігури пропадають, звільняючи місце для нових елементів. Наступні падають насипом поверх того, що залишилося на екрані.

Зверху відображається якась дорога, по якій рухаються вперед підопічні півсотні гравців. Успішні ходи приносять у скарбничку монети, а низка ідеальних ходів формує комбо. Позиція в забігу безпосередньо залежить від обсягу зароблених коштів, їх лічильник відображений прямо над дорогою. Особи на верхній біговій дорозі нагадують про важливість поспіху, часовий період кожного рівня завершується дуже швидко. Якщо втратити темп, то персонаж зафіксується серед відстаючих, і в певний момент зовсім зійде з дистанції. Такі наслідки можливі в червоній зоні, яка формує відбірковий ділянку.

Відмінні риси гри Tsum Tsum Stadium:

  • зєднання фігур ідентичних персонажів;
  • створення комбо при активних діях;
  • можливість заробити багато монет;
  • отримання нових ськиллов;
  • онлайн-змагання з півсотнею супротивників.

Геймплей трохи нагадує жанр «три в ряд», з легкими відгомонами тетриса. Прямих ліній тут не побудувати, зате ламані доведеться виводити пальцем постійно. Необхідно прагнути до часткового звільнення простору. Між етапами можна зайнятися прокачуванням скілів, поліпшити різні показники. Основне завдання полягає у вирощуванні найбільш продуктивного бігуна, грамотному комбінуванні його вмінь для обгону всіх суперників і досягнення лідерських позицій. Строката графіка і максимально спрощене управління дозволять отримати масу задоволення від неординарних забігів з головоломками!


Реклама

Tsum Tsum Stadium для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/09 12:46
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |