Hex Stars
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hex Stars  - це цікава казуалки, в якій потрібно активно стрибати по тающим плитам над водою, змагатися з друзями і заробляти нагороди.

Над великим басейном побудовано кілька поверхів платформ. Підопічний гравця має одну пружною опорою і може переміщатися тільки стрибками. Варто герою відскочити від фрагмента платформи - під ним утворюється порожнеча, зачеплена плита зникає. Необхідно швидко рухатися і постійно планувати переміщення на нову ділянку поточного поверху. Якщо під стрибуном буде порожній простір - він впаде нижче. При високих темпах падіння можна опинитися у воді і завершити участь в конкретному конкурсі.

Завдання ускладнюється наявністю суперників, керованих такими ж користувачами. Кожен при переміщенні знищує плитки і залишає іншим менше опори. Іноді трапляються плитки, здатні відновлювати невелику ділянку поверху. Особлива позначка зі стрілками допомагає знайти осередок з чарівними властивостями. Якщо персонаж спустився вниз, назад піднятися не вийде. Процес завершується, коли всі крім одного опинилися у воді. На екрані зявляється таблиця рейтингів, щоб кожен оцінив свої і чужі результати, вжив заходів щодо поліпшення особистої тактики.

Відмінні риси гри Hex Stars:

  • стрибки по зникаючим плавучим платформ;
  • спроби уникнути падіння в воду;
  • змагання з підопічними реальних користувачів;
  • розблокування кількох ігрових режимів;
  • різноманіття дивних нарядів.

Відповідно до зайнятим місцем можна отримати монети і подарунки. Ще переможець зможе розблокувати прикольні режими геймплея зі збільшенням числа суперників, обмеженнями за часом, іншими корекціями основного формату. Отримання монет часто стає приводом для придбання аксесуарів або кардинальної зміни іміджу. Крім широкої палітри відтінків самого персонажа, пропонується різноманітність капелюхів, надувних кіл і інших речей. На продуктивність ці елементи не впливають, лише покращують настрій. Управління виконується одним дотиком і не потребує вивчення додаткових нюансів. Допоможіть персонажу стати лідером і стрибати довго без спусків!


Реклама

завантажити Hex Stars 1.2 для LG L35

Нове в цій версії
- More skins!
- Added option to remove pop-up ads!
- Optimizations and bug fixes!
Загальна інформація
версія 1.2 (7)
дата завантаження 2020-11-06 15:43
Розмір 41.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/07 10:42
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |