Mission S
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mission S  - це мультяшний екшен, в якому підопічні 40 реальних гравців бродять по локаціях, збирають обмежені ресурси і бються до останнього вижив.

Події відбуваються в посткапокаліптічекой обстановці. Герой летить в спеціальній капсулі, потім вибирається з неї і спускається на точку приземлення. Необхідно терміново шукати зброю, спорядження, все корисне в протистоянні з іншими персонажами. Також варто звернути увагу на потужні автомобілі. Володіння транспортним засобом дає вагомі переваги перед пішоходом, дозволяє оперативніше пересуватися і організовувати аварійні ситуації. Основне завдання полягає в знищенні ворогів і захисту свого персонажа. Якщо граєте в команді з одним або трьома приятелями, то по можливості також варто надавати їм підтримку.

Сумарно на кілька десятків осіб ресурсів надано мало, але різноманітність і ефективність доступних предметів вражає. Серед аналогів жанру геймплей виділяється наявністю безпечних зон. Вони призначені для поліпшення зброї, вдосконалення броні, отримання нової порції енергії. Ігнорування точок безпеки може нести негативні наслідки, не втрачайте шанс на підзарядку. Підвищити рівень зброї можна також шляхом обєднання, якщо вдасться на локації знайти таку ж модель. Ще у бійця є реактивний ранець, на ньому зручно літати для подолання невеликих дистанцій.

Відмінні риси гри Mission S:

  • королівська битва на 40 користувачів;
  • збір і апгрейд зброї, броні;
  • знищення противників;
  • точки отримання додаткової енергії;
  • можливість діяти в команді.

Мультіплєєрний екшен може похвалитися якісною графікою і ефектними локаціями, з великою кількістю обєктів і будівель. Апокаліпсис призвів до часткового руйнування інфраструктури, обстановка не стала сірою або пустельній. У верхньому кутку праворуч розташовується карта, при необхідності її можна збільшити. Навіть в мініатюрі схема допомагає відслідковувати наближення ворогів. У нижніх кутах встановлені кнопки дій і джойстик, принцип управління підопічним стандартний. Спробуйте виконати місію по виживанню на майданчику з частими бомбардуваннями!


Реклама

Mission S для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/04 12:04
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |