Endless World - Idle RPG
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Endless World - Idle RPG  - це Клікерная ролевик, в якому має бути набрати команду з різними професіями та прокачувати підопічних для битв з монстрами.

Користувач потрапляє у відкритий світ з оформленням в стилістиці фентезі. Спочатку він контролює лише одного героя, пізніше зявиться можливість створити цілий загін найманців. Битви відбуваються автоматично, командир повинен сконцентруватися на постійному вдосконаленні вмінь підлеглих, щоб у них було достатньо сил для знищення мобів. Завдяки різноманіттю професій і взаємодії з різними стихіями бійці можуть застосовувати багато підходів для протистояння антагоністів.

Кожне вбите створення залишає після себе монети, на них купуються поліпшення і нові персонажі. Додатково пропонується створювати своє спорядження і організовувати синергію сил для більш продуктивної бойової діяльності Зароблене дозволяється використовувати навіть під час бою, якщо виникла гостра необхідність прокачати. Вороги збираються невеликими колективами. Після перемоги можна трохи пробігтися по барвистій локації, такі моби знайдуться дуже швидко. Поодинці виходити на майданчик дозволяють собі самовпевнені боси. Якщо під час битви відчувається помилковість обраної тактики, творці проекту пропонують незвичайну функцію повернення певного часу.

Відмінні риси гри Endless World:

  • збір героїв з різними здібностями;
  • апгрейд умінь бійців, обєднання і комбінування талантів;
  • спостереження за битвами з чудовиськами і босами;
  • опція перемотування часу назад;
  • кампанія, PvP-арена, завдання на швидкість, інші режими.

Тривимірне графічне оформлення з яскравими відтінками дає ефектну візуалізацію фантастичного світу. Відкритий простір з різноманітністю казкових зон приваблює гравця в круте подорож. Антагоністи з оригінальними видами і широким набором технік захисту мотивують часто покращувати навички та екіпіровку кожного героя. Розробник підготував кілька режимів, щоб крім звичної історії можна було пройти випробування з обмеженням часу, проникнути в підземелля або взяти участь в онлайн-битвах з іншими гравцями. Доведіть перевагу своєї команди!


Реклама

Endless World - Idle RPG для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/04 10:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |