Merge Dungeon
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Merge Dungeon  - це похмурий ролевик, в якому має бути допомагати трьом персонажам боротися з монстрами, обєднувати для них предмети, добувати круті навички та спорядження.

Під пильним наглядом гравця чарівник, мисливець і воїн відправляються в глибокі підземні катакомби, де бродять незліченні чудовиська. На верхній третині екрану відображаються зустрічі з ворогами і битви. Інший простір виділено під різні дії гравця, на кшталт комбінування екіпіровки або модернізації умінь. Питання поліпшень актуальне постійно, потрібно представляти персонажам додаткові можливості, підвищувати ефективність їх дій. Процеси в підземеллях мотивують зосередитися і працювати заради видобутку апгрейдів для сміливців.

Зєднання ідентичних елементів дозволяє отримати більш сильні і надійні конструкції. Працювати можна не тільки зі спорядженням, збройовий арсенал також підлягає розширенню. А ще є ймовірність розблокування абсолютно нових талантів. Монстри вражають непередбачуваністю, змушують бійців шукати нові підходи до вирішення бойових завдань. Знищені створення залишають після себе якусь нагороду, потрапляє в скарбничку автоматично. Можна збирати предмети з випадковими опціями і характеристиками, задіяти їх в протистояннях. Більше сотні елементів є для застосування, кількість можливостей і комбінацій вражає уяву. Головне вміти скористатися тим, що дбайливо запропонували розробники.

Відмінні риси гри Merge Dungeon:

  • три борця з нечистю підземель;
  • різноманіття супротивників;
  • суміщення екіпіровки для отримання більш потужних елементів;
  • апгрейд здібностей героїв;
  • збір предметів з рандомних показниками і бонусами.

Механіка комбінування додає рольового жанру цікаві відтінки. Споглядаючи двомірні локації, можна вказувати, хто саме з трійки підопічних буде боротися з конкретним антагоністом. Битви відбуваються без втручання спостерігача, але вибір персонажа сильно впливає на розвиток подій. Часта зміна обставин мінімізує монотонність процесу, навіть якщо довго доводиться виконувати схожі завдання. Повноцінна очищення територій від ворожих істот неможлива без вашої долі!


Реклама

завантажити Merge Dungeon 2.0.2 для LG L35

Нове в цій версії
SEASON 2: THE DRAGON
- Added pet 'Dragon' system
- Added 251-300 dungeon floors
- Added new bosses & normal monsters
- Added new server 'Dungeon 5'
- Added new Warrior Equipment Set
- Added new Hunter Equipment Set
- Added new Sorcerer Equipment Set
- Fixed game balance
Загальна інформація
версія 2.0.2 (53)
дата завантаження 2021-02-07 02:06
Розмір 48.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/03 12:03
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |