Champion Horse Racing
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Champion Horse Racing  - це цікавий симулятор, в якому належить розвивати кінну ферму, піклуватися про жеребятах і готувати їх до участі в перегонах.

Користувачеві надається простора територія з фермою, де можна вирощувати майбутніх чемпіонів в кінних турнірах. Безпосередньо впливати на хід змагань не можна, але вирощування і розвиток коней повністю в руках новоявленого коняра. Крім годування необхідно приділити увагу створенню комфортної обстановки, щоб малюк із задоволенням розвивався, любив тренування і демонстрував високі результати. У проекті передбачено понад тисячу лошат, з яких можна самостійно вибрати вихованців.

Кожна тварина має особливий характер, здібності, слабкі і сильні якості. Потрібно налагоджувати контакт і шукати кращі способи взаємодії виходячи з початкових можливостей малюка. Різноманіття завдань змушує вникнути в процеси, думати про всі аспекти розведення коней, в тому числі займатися будівельними роботами. Навколишнє середовище впливає на перспективи тварин і темпи їх розвитку. Тренерська діяльність має на увазі підбір акцентів, визначення ідеальної тактики виховання і фізичних навантажень кожного підопічного. Коли хтось буде готовий до перегонів, настане час записатися на змагання і підібрати найкращого жокея. Якщо персонаж буде відповідати певним вимогам, йому дозволять виступати на іподромі.

Відмінні риси гри Champion Horse Racing:

  • розведення коней, формування відповідних умов для них;
  • підготовка до PvP-турнірів;
  • тренування з урахуванням індивідуальних умінь персонажів;
  • торгівля підопічними на ринку;
  • будівництво, поліпшення інфраструктури стайні.

Турніри проходять в онлайн-форматі, в гонках зібрані учасники з усіх континентів. Міжнародні змагання на всесвітньо відомих іподромах дають можливість і тренеру, і коні проявитися в повній мірі. Кращі зможуть претендувати на звання чемпіона світу, взяти участь в сутичці дюжини найкрутіших користувачів. Подбайте про всі аспекти конярства, спробуйте налагодити схему виховання переможців перегонів!


Реклама

завантажити Champion Horse Racing 2.62 для LG L35

Нове в цій версії
Game improvement and bug fixed
Загальна інформація
версія 2.62 (26200)
дата завантаження 2021-08-03 05:09
Розмір 24.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/02 12:47
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |