Extra Lives (Zombie Survival Sim)
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Extra Lives (Zombie Survival Sim)  - це цікавий екшен, в якому доведеться жити серед божевільних людей і зомбі, подорожувати по острову, захищатися за допомогою різних видів зброї.

Перед стартом необхідно вибрати підопічного. Гравцеві пропонується більше сотні персонажів, відомих за фільмами і відеоігор. Далі герой виходить зі своєї схованки на острові і починає рух в довільному напрямку. Маса зомбованих істот на території призвело до критичного напрузі обстановки. На боротьбу з ними йде багато часу і енергії. Управління типове для проектів цього розробника, з лівого боку екрану розташований джойстик, а правіше встановлені клавіші рухів. У розпорядженні користувача будуть різні види зброї, від лопат і сокир, до масивних вогнеметів.

Варто уважно підходити до вибору інструментів захисту і нападу, щоб масштаб руйнувань не викликав роздратування у людей. Через складну ситуацію островяни стали нервовими і категоричними, 200 чоловік розділені на 8 груп, що мають конкретні думки про варіанти вирішення питань і темпах необхідних дій. Займатися поголовним знищенням всіх підряд невигідно, доведеться знаходити точки дотику і вибудовувати взаємини. Якщо вдасться завоювати авторитет серед місцевих жителів, то задача виживання спроститься. Потрібно старанно працювати, щоб вплинути на негативно налаштовані натовпу і розташувати частину героїв.

Відмінні риси гри Extra Lives:

  • виживання серед ходячих мерців і розлючених людей;
  • формування відносин з сотнями персонажів, битви і перестрілки;
  • холодна і вогнепальна зброя;
  • взаємодія з обєктами на 50 локаціях;
  • дослідження острова, вихід за межі запропонованої карти.

Симулятор виживання радує динамічністю подій на півсотні різноманітних майданчиків. За додаткову плату можна активувати режим смертельного матчу і сконцентруватися на вбивство ворогів. Безкоштовний формат менш кривавий, вимагає використання дипломатичних навичок. Люди будуть висловлювати думку, відображені в тексті репліки допоможуть розібратися, які думки намагаються донести до вашого підопічного. Ходячі мерці - важлива, але не єдина проблема. Спробуйте прожити максимально довго серед зомбованих і психованих особин!


Реклама

завантажити Extra Lives (Zombie Survival Sim) 1.14 для LG L35

Нове в цій версії
- Wider display for enhanced compatibility with modern phones in either landscape orientation, whilst still retaining support for older 32-bit devices.
- Faster frame rate recommended by default (130%).
Загальна інформація
версія 1.14 (1149064)
дата завантаження 2021-04-17 15:59
Розмір 49.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки MDickie на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/30 12:09
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |