Gado Fight
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Gado Fight  - це бойова аркада, в якій герої з популярного китайського роману борються з різноманітними опонентами, беруть участь в PvE і PvP-битвах.

Китайське художній твір «Подорож на Захід» надихнуло розробників на створення екшен-файтинга з відповідною легендою. Користувач вибирає персонажа і відправляє його на динамічні битви. У розпорядженні гравця буде Цар Мавп, свиня, монах і інші герої. В аналогічних проектах підопічним необхідна попередня розблокування, але тут відкриті відразу кілька бійців. Потрібно тільки визначитися, який сценарій хочеться випробувати в конкретний момент, адже сюжет кардинально відрізняється у кожного. Противники підбираються з урахуванням характеру і можливостей обраної гравцем особистості.

Шанувальники одиночних форматів зможуть насолодитися битвами з кмітливими ботами. Любителі змагальної атмосфери в онлайні будуть приємно здивовані комфортному PvP-формату. У лівій зоні екрану можна коригувати напрямок маневрів за допомогою джойстика, а праворуч розташовані клавіші дій. Крім двох кнопок нападу передбачена опція ухилення від чужої атаки. Також дозволено стрибати, ухилятися і дратувати, провокувати антагоніста на підвищену активність. Якщо навчитися вводити іншого бійця в оману і змушувати його діяти в невідповідних ситуаціях, то можна значно наблизити момент виграшу.

Відмінні риси гри Gado Fight:

  • доступ до різних персонажів;
  • індивідуальна історія для кожного підопічного;
  • комбінування дій, бойових умінь;
  • можливість провокувати ворога;
  • одиночні і мультіплєєрниє режими.

Мальована двомірна графіка надає шарму файтінговой сазі. Кольорове оформлення не надто яскраве, але на сірих локаціях персонажі в кольорових одязі виглядають досить епічно. Звуковий супровід ідеально доповнює створений антураж. Сюжетна лінія простежується слабо, але пригоди у кожного бійця свої. Короткочасні битви дозволяють ненадовго відволікатися на гру, а після повертатися до повсякденних завдань. Проявіть спритність, щоб вчасно наносити удари і йти від контратак. Тільки сміливий і терплячий може глибинно освоїти бойове мистецтво!


Реклама

Gado Fight для LG L35

Рейтинг:

(1)
1.58★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/30 10:06
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |