PAKO Caravan
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра PAKO Caravan  - це приємна аркада, в якій потрібно кататися по парковці, приєднувати транспорт до основного автомобілю, робити трюки і сформувати найдовший караван. Якщо порівнювати з більш популярними варіаціями - змійка, ось що першим приходить на розум.

Головний трейлер рухається по локації і підбирає на шляху машини. Потенційні ланки ланцюга можуть бути статичними, сто допомагає планувати своє маневри наперед, або рухатися і вносити хаос у придуману стратегію. У міру приєднання хвіст ланцюга автомобілів планомірно зростає. Поїздка по невеликому майданчику, що висить в повітрі, перетворюється в пригоду. Ускладнюють місію численні перепони і завдання, поставлені окремо на кожному рівні. Тут має бути обїжджати різні обєкти, перетинатися з літаючими тарілками, проходити через спеціальні телепорти і стикатися з іншими складнощами.

Перше транспортний засіб виділяється винятковими здібностями, можливо тому до нього охоче прикріплюються інші. Успішні маневри приносять гравцеві бали. Чим довше караван, тим вище сумарний рейтинг заїзду. Крім підвищення власних рекордів можна відстежувати чужі показники. Прагнення побити чийсь результат стане додатковою мотивацією. Досвідчені водії здатні зібрати кілька сотень залізних коней і розблокувати круті предмети.

Відмінні риси гри PAKO Caravan:

  • підбір зустрічних машин, створення каравану з транспорту;
  • косіння трави, стрибки, телепортація, інші трюки;
  • сотня місій з хитрими нюансами;
  • завислі в хмарах локації;
  • запобігання зіткнення з власним хвостом.

Аркада нагадує змійку, тільки правила ускладнюються, а геймплей стає більш різноманітним. Участь в лабораторних експериментах - лише одне із завдань, важливо звикнути до неординарних ситуацій, приготуватися до сюрпризів. Користувач споглядає те, що відбувається зверху, елементи ланцюга та інші деталі на локації виглядають мініатюрними. На тлі легких хмар в просторі висить невеликий майданчик, підрублена з усіх боків. Необхідно заповнити запропонована ділянка вервечкою машин, зібрати бонуси і битися за почесне місце в таблиці рекордів. Спробуйте розблокувати кращі трофеї!


Реклама

завантажити PAKO Caravan 1.2 для LG L35

Нове в цій версії
+ 4 new levels
+ Optional landscape mode
+ Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.2 (54)
дата завантаження 2020-10-26 16:45
Розмір 29.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/27 12:43
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |