Merge Magic!
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Merge Magic! - це казкова головоломка, в якій має бути обєднувати і посилювати предмети, зустрічатися з міфічними істотами, усувати накладені раніше прокляття.

На старті користувач бачить маленьку ділянку землі, розкреслений на клітини. Три однакові камяні статуї стоять в різних клітинах, в текстових повідомленнях відображена прохання чарівної феї про звільнення. Для реалізації завдання потрібно переставити предмети в один ряд, і зробити воззєднання. За аналогічною схемою пізніше доведеться зєднувати і інші елементи, частіше за все доведеться проходити кілька етапів обєднань на кожному рівні. Коли фея на першому рівні звільняється, вона розповідає сумну історію про накладення прокляття жорстокої відьмою на весь магічний світ і місцевих істот. Прохання про усунення проблеми неможливо ігнорувати.

Локації розширюються в міру проходження рівнів. На кожному етапі є основне завдання, точніше обєкт, який потрібно отримати шляхом знайомих махінацій. Міфічні істоти будуть рости і розвиватися під керуванням мудрого рятівника. Феї, єдинороги, гібриди котів і павичів, інші цікаві особистості очікують допомоги. Розробник створив більше півтисячі обєктів для суміщення і взаємодії. Також важливо посадити сад і розібратися з відьмами, періодично заважають зробити задумане. З цими антагоністами рекомендується бути уважним і обережним.

Відмінні риси гри Merge Magic !:

  • обєднання ідентичних елементів для розблокування нових;
  • зустрічі з милими істотами, вплив на їх становлення;
  • розвиток інфраструктури саду;
  • нейтралізація побажань злої чаклунки;
  • відкриття доступу до квестів.

Проект на логіку з інтуїтивним управлінням і цікавим сюжетом сподобається навіть самим маленьким гравцям. Атмосфера чарівництва і здатність ініціювати кардинальні зміни дає відчуття могутності. Миле графічне оформлення доповнює казкову обстановку. Цікаві завдання, квести і події роблять ігровий процес різноманітним і цікавим. Можливість впливати на становлення сотень видів міфічних створінь допомагає переконатися в масштабності відповідальності. Допоможіть світу відновитися після втручання темних відьом!


Реклама

завантажити Merge Magic! 3.3.0 для LG L35

Нове в цій версії
- We've added NEW LEVELS for you to enjoy!
- Stay tuned for more fun events that will bring you wonderful creatures.
- Includes minor bug fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 3.3.0 (150)
дата завантаження 2021-08-23 20:44
Розмір 114.52 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/27 10:41
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |