Verticow
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Verticow  - це прикольна казуалки, в якій потрібно розгойдувати і кидати фігури людей, тварин і неживих речей, ставити рекорди по дистанції перед падінням.

На старті користувач бачить картонний банан, прикріплених кнопками до вертикальної поверхні. Яскраво-жовтий плід можна зігнути і сильно розгойдати, а потім звільнити від канцелярської кнопки з пластмасовим утримувачем і дати можливість пролетіти якесь відстань. Падіння відбудеться на лінійку, по якій буде відміряно результат поточного маневру. Перші показники рідко виділяються масштабністю, швидше за допомагають гравцеві розібратися, що саме необхідно робити. Далі за звичною схемою можна виконати повторний кидок, завдяки розумінню процесу є шанси на появу більш значних цифр на екрані.

Після декількох спроб система запропонує розблокувати новий обєкт, запустити в повітря що-небудь інше. Це може бути фігура людського скелета, сильного чоловіка, корови і інших цікавих персонажів. Сильна розгойдування дозволяє повернутися на 360 градусів навколо кріплення, що іноді стає перевагою, збільшує дальність польоту. Але є присутнім ризик вильоту в зворотну сторону, де немає лінійки, а значить смуги для приземлення не передбачено. У подібній ситуації елемент просто впаде в прірву.

Відмінні риси гри Verticow:

  • кидання елементів на значні відстані;
  • розблокування забавних предметів і персонажів;
  • зігніть обєкт для посилення кидка;
  • розгойдування перед польотом;
  • можливість примноження результату.

Аркада виділяється гранично простим управлінням. Передбачено лише дві опції: зігнутися-розгойдатися і почати політ. Для запуску другої досить відкріпити фіксуючий елемент, крім канцелярії для подібних цілей може використовуватися шпилька, прийнятні також інші варіанти. Нехитре графічне оформлення в сукупності з елементарним геймплеєм створюють цікавий проект. Він гарантовано сподобається терплячим і цілеспрямованим любителям нестандартних завдань.


Реклама

завантажити Verticow 2.21 для LG L35

Нове в цій версії
small improvements
Загальна інформація
версія 2.21 (10)
дата завантаження 2020-10-25 14:42
Розмір 68.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/26 12:41
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |