Lokapala
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Lokapala  - це бойовий екшен в якому борються команди по 5 користувачів, захоплюють бази і території, вибудовують тактику для перемоги в коротких раундах.

Гравець вибирає персонажа з певним набором здібностей і відправляє його битися за підтримки соратників. Можна запрошувати друзів або обєднуватися з людьми з усього світу в онлайні. При виборі потрібно враховувати фактори сили і слабкості потенційного підопічного, щоб визначити коректну тактику ведення бою, бути ефективним при захисті та нападі. На міфічної локації перетинаються загони бійців. У лівому верхньому куті відображається схематична карта квадратної майданчики, володіння поділяються по діагоналі. Основне завдання полягає в просуванні до кута з чужої базою. По дорозі доведеться руйнувати ворожі вежі, боротися з монстрами, запобігати спробам опонентів зайти на вашу територію.

Яскраві майданчики рекомендується досліджувати без відриву від досягнення головних цілей. Вороги зявляються раптово, належний рівень підготовки дозволять довести силу і міць своєї команди. Десяток заклинань стане хорошим доповненням до фентезі-зброї і бойових навичок. Успішні битви приносять бонуси, що дозволяють регулярно прокачуватися, удосконалювати вміння, приміряти різні скіни. Золото і дорогоцінні камені будуть найбільш популярними типами ігрових валют.

Відмінні риси гри Lokapala:

  • мультиплеєрний битви 5v5;
  • яскраві персонажі з міфів Індонезії;
  • протистояння з друзями або незнайомими гравцями;
  • розширення і апгрейд навичок;
  • барвиста карта для епічних битв.

Розробник зробив акцент на міфах і культурі Індонезії, особлива стилістика присутня і в графічному оформленні, і в сюжетній лінії. Історія оповідає про події після кінця світу, але насичені відтінки в фантастичних локаціях не дають приводу засмучуватися, швидше за викликають бажання домагатися відновлення справедливості. Раунди коротше, ніж у інших представників жанру, тому затягнутих і нудних ситуацій тут немає. Динамічні битви і пошуки додаткових нагород захоплюють користувачів дають можливість відчути емоційний сплеск. Прикладіть максимум зусиль для реалізації переможної тактики своєї команди!


Реклама

Lokapala для LG L35

Усі додатки OOLEAN GAMES на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/26 10:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |