Murderous Pursuits
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Murderous Pursuits  - це розрахований на багато користувачів ролевик, в якому має бути непомітно вбивати призначених людей і уникати зустрічей з охочими знищити вас.

Користувач потрапляє на повітряний корабель, оформлений в вікторіанської стилістиці. Цей незвичайний транспорт рухається в часі, на борту панує атмосфера свята, змішаного з підозрілістю. Персонаж отримує завдання і починає пошуки жертви, користуючись показниками радара. Можна отримати інформацію про місцезнаходження людини, але обчислювати його доведеться самостійно. Обережність буде дуже доречна, оскільки правоохоронці дирижабля влаштували справжнє полювання на таємних вбивць. Важливо не привертати увагу і взаємодіяти з неігровими героями, наслідувати їх манерам, створювати ілюзію розслабленого відпочинку.

Місії вимагають нестандартних підходів, у підопічного гравця є в арсеналі засоби для маскування, світлові гранати, вибухові пироги та інші прикольні речі. Можна тимчасово приміряти вигляд інших людей. Головне не попадатися на очі реальному власникові зовнішності, щоб він не поскаржився пильним охоронцям. Рекомендується є чимало варіантів розправи, уникати сценарію серійних вбивств. Після вдалого виконання завдання можна відразу приступати до наступного.

Відмінні риси гри Murderous Pursuits:

  • місії по вистежування і знищення героїв;
  • обчислення мети за допомогою радара;
  • таємна діяльність, високий ризик викриття;
  • великий арсенал зброї та інших корисних інструментів;
  • екстравагантні персонажі на вибір.

Геймплей чимось схожий на настільну мафію, необхідно творити чорні справи, не наводячи на себе підозри. Реальних гравців на майданчику кілька, решта стають масовкою. Хтось із користувачів обовязково прагне вбити вашого підопічного. Потрібно шукати одних людей і одночасно ховатися від інших.

Гравець може вибрати героя серед багатьох цікавих особистостей. Костюми в стилі вікторіанської Англії додають процесу оригінальності, викликають відчуття театральної постановки. Легкість керування поєднується зі складними завданнями. Хитрість, кмітливість і логіка допоможуть ввести опонентів в оману. Тихо вбивайте кожну мету, віртуозно справляйтеся з місіями!


Реклама

завантажити Murderous Pursuits 1.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0 (33)
дата завантаження 2020-10-29 19:54
Розмір 67.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/25 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |