World Cricket Championship 3 - WCC3
0 (0)

World Cricket Championship 3 - WCC3

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра World Cricket Championship 3 - WCC3  - це спортивний проект, в якому команда новачків бере участь в турнірах по крикету, відточує навички, досягає карєрних вершин.

Користувачеві належить управляти колективом початківців спортсменів, контролювати кожен рух підопічних, дивувати опонентів кумедними трюками. Після виходу команди на стадіон потрібно вибрати персонажів на конкретні позиції. Потім залишається зробити подачу, вдарити або зробити деякі інші дії в залежності від того, яке завдання першорядна в конкретний момент. Сумарно в арсеналі є більше сотні маневрів. Важливо навчитися своєчасно реагувати, без поспіху або зволікань виконувати місії.

Тренуватися найзручніше в оффлайн форматі. Боротьба зі штучним інтелектом дозволяє отримати достатньо знань, навчитися взаємодіяти з кожним підопічним. Розробник обіцяє адаптацію ситуації до рівня підготовки користувача. Завдання ускладнюються поступово, нові навички можна тестувати в помірному темпі. Коли захочеться гострих емоцій, можна перейти в мультиплеєрний режим, битися з реальними гравцями. Між матчами зявляється час на вдосконалення команди, поліпшення спорядження, підвищення рівня вмінь. Більше 400 матчів дають можливість проявити тренерські таланти, показати свій колектив з кращих ракурсів.

Відмінні риси гри World Cricket Championship 3:

  • розвиток карєри крікетчіков;
  • участь в різних видах змагань;
  • багато варіацій дій і рухів;
  • апгрейд екіпіровки і здібностей;
  • PvP і PvE режими.

Симулятор виділяється серед жанрових аналогів наявністю сюжетної лінії. Милі ролики показують етапи становлення і різні історії, повязані зі змінами в світосприйнятті героїв. Приємне графічне оформлення підсилює занурення в ігровий процес. Глядачі і вболівальники мотивують на побудову геніальної тактики і чіткої реалізації задуманого плану. Закадрові репліки коментаторів і численні текстові підказки допомагають скрупульозно управляти спортсменами. Виведіть крікетчіков в ТОП на всіх запропонованих чемпіонатах!


Реклама

завантажити World Cricket Championship 3 - WCC3 1.3.7 для LG L35

Нове в цій версії
Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.3.7 (28)
дата завантаження 2021-08-21 19:29
Розмір 91.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
SET_ALARM

SET_ALARM

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

записувати аудіо

записувати аудіо

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/23 09:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |