Sky Bandit
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sky Bandit  - це мультяшна казуалки, в якій персонаж летить по небу в пошуках крутих артефактів, по шляху вбиває монстрів і вдосконалює свої бойові здібності.

Після появи дивного туману королівства виявилися роздробленими і розсипаними по ширяє в повітрі островам. Небесні сміттярі відправляються на пошуки артефактів, з-під яких постійно вилазять чудовиська. Гравець управляє одним з таких сміливців, інакше званих бандитами неба. Трафік в містичному просторі зашкалює, динамічні битви тренують швидкість реакції. Необхідно боротися з наближенням противниками, задіяти різні вміння. Вороги здатні влаштовувати контратаки, важливо стежити за процесами, швидко маневрувати при обстрілі. Число життів обмежена, рекомендується берегти підопічного, уникати непотрібних ризиків.

Вертикальна аркада виділяється серед аналогів нестандартним напрямом руху: персонаж летить вниз, а антагоністи прагнуть пробратися вгору. Монети та інші бонуси підбираються під час польоту без відволікання від основного завдання. Боси нагнітають обстановку, змушують придумувати оригінальні рішення. Темп битв тільки збільшувати, пауза і перепочинок доступні після проходження певної зони. Геймплей розділений на рівні, виконання ряду завдань відкриває доступ до випадкових пасивним і активним здібностям, можна вибрати бажане і продовжити бойовий політ. Також при завершенні рівня на екрані зявляється скриня з подарунками, воїн повинен отримати дорогоцінні камені з підсилюють ефектами.

Відмінні риси гри Sky Bandit:

  • знищення летять назустріч монстрів;
  • вибір рандомних здібностей;
  • ухилення від ворожих атак;
  • скрині з нагородами і посиленнями;
  • колекціонування предметів.

Крім аркадной стилістики в проекті помітні елементи ролевика. Інтуїтивне управління одним пальцем і легкий сюжет дозволяють не зациклюватися на нюансах, а спрямувати сили на численні битви. Регулярний апгрейд характеристик і освоєння нових талантів допоможуть тримати персонажа в формі. Відточуйте швидкість нанесення шкоди опоненту, що не витрачайте сили безцільно. Постарайтеся очистити кожну ділянку неба від жахливих створінь, відшукайте найприкольніші артефакти!


Реклама

завантажити Sky Bandit 1.2.5 для LG L35

Нове в цій версії
-Fix loading issue in the previous version
-Fix the problem of text disappearing
-Fix bugs
-Adjust blessing performance
Загальна інформація
версія 1.2.5 (47)
дата завантаження 2021-07-19 19:42
Розмір 179.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/22 12:03
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |