Impossible Space - A Hero In Space
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Impossible Space - A Hero In Space  - це космічний екшен, в якому має бути бродити по планетам, обстрілювати різноманітних монстрів, заробляти фінансові нагороди.

Підопічний гравця потрапляє в першу кімнату, схожу на відсік космічного корабля, займає вигідну позицію і починає вбивати ворогів. Стрілянина автоматизована, витрачати боєприпаси можна в статичному стані. Боєць або рухається, або вражає ціль. Кожен знищений робот залишає різні бонуси на місці загибелі, все зароблене притягається до персонажу без дій з боку користувача. Очищення кімнати від усього, що рухається дозволяє перейти на наступну майданчик. Також воїн може розраховувати на вибір додаткового досвіду.

Між рівнями проводяться апгрейди, купується нова зброя для розширення поточного арсеналу. Вогнестрілів володіють індивідуальними особливостями, можна тестувати інструменти і підібрати моделі, які найбільше підходять під схему ведення битви. Грамотне поєднання декількох предметів дозволить домогтися переваги перед опонентом. Екіпіровку теж рекомендується удосконалювати, яскраві і надійні предмети, підсилюють міць і підкреслюють стиль персонажа. Крім грошей на локаціях можна виявити багато бонусів, вкрай корисними стають аптечки, миттєво відновлюють сили.

Відмінні риси гри Impossible Space:

  • стрілянина по мутантів, інопланетянам і роботам;
  • розблокування футуристичних моделей зброї;
  • комбінування здібностей;
  • потужне спорядження з дизайнерськими елементами;
  • апгрейд характеристик, відновлення здоровя.

Розробник пропонує більше сотні рівнів, приємно дивує появою нетипових антагоністів на кожному майданчику. Готувати стратегію дій заздалегідь не вийде, здатності кожного виду чудовиськ неповторні. Чисельна перевага загонів супротивників потрібно компенсувати ідеальної тактикою і частині прокачування. Висока динаміка подій сподобається як знавцям шутерів, так і тим, хто тільки вирішив познайомитися з жанром. Симпатичне графічне оформлення привертає погляд, звуковий супровід нагадує про космічної складової сюжетної лінії. Прибульці і роботи вже готові до боротьби за території!


Реклама

завантажити Impossible Space - A Hero In Space 1.9.0 для LG L35

Нове в цій версії
?Brand new challenges?
We added brand new challenges, to get even more weapon and hero tokens once you complete them.

?Introducing the Black Market!?
Get the items you always wanted from the market to upgrade your masteries weapons and hero!

?Increased hero level?
Find hero tokens and increase your hero level to become the most powerful fighter in the galaxy, we have also increased hero max level to level 99.

?Bug fixes and improvements?
Загальна інформація
версія 1.9.0 (82)
дата завантаження 2021-09-15 19:28
Розмір 121.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/22 09:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |