Fire Strike Online
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fire Strike Online  - це мультиплеєрний шутер, в якому борються команди по 5 бійців бються на різних континентах, заробляють бали, знешкоджують антагоністів.

Користувач управляє героєм, який виконує на локації певну місію в складі невеликого загону. Можна встановлювати або знешкоджувати вибухівку, брати участь в гонці озброєнь, проявляти себе в режимі виживання, де кожен відповідає виключно за себе. Розробник обіцяє збільшувати число режимів, а зараз найбільш популярна командна битва на смерть. Необхідно знищити максимальну кількість ворогів, заробити свого загону бали і престиж. Є кілька карт на вибір з кардинально різною обстановкою. Знання розташування обєктів на майданчику дозволяє вибудувати більш чітку стратегію, впевненіше поводитися в бою.

Зароблені в протистояннях кошти рекомендується витрачати на модернізацію. Екіпірування і зброя піддаються оновленню. Також є широкий асортимент менш важливих елементів, що дозволяють виділитися в колективі, продемонструвати свій смак. Покращення здібностей доступні і для миротворців, і для терористів. Сили будуть рівними, важливо вміти їх правильно задіяти для отримання переваги. Стріляти можна вручну або встановити автоматичний формат. Після завершення матчу на екрані зявиться таблиця рейтингів, по ній зручно ознайомитися з результатами роботи кожного персонажа.

Відмінні риси гри Fire Strike Online:

  • протистояння терористів і правоохоронців;
  • онлайн-матчі по кілька хвилин;
  • апгрейд зброї, спорядження, аксесуарів;
  • яскраві деталізовані карти;
  • різні формати геймплея.

В онлайн-стрелялке передбачений огляд ситуації від першої особи. Ігровий процес вимагає зосередженості, ворог може підійти з будь-якого боку. Можливість хорошого заробітку дозволяє системно розвивати героя, думати про перспективи. Оновлення зброї і інших елементів стає звичним процесом. Система бонусів збалансована, кожен трудівник обовязково отримає нагороду, незалежно від того, на чиєму боці він виступає. 3D-графіка ретельно опрацьована, карти хочеться досліджувати уважніше, але тільки без відволікання від перестрілок. Примусьте опонує команду визнати свою слабкість!


Реклама

завантажити Fire Strike Online 2.48 для LG L35

Нове в цій версії
A new update is scheduled to start on August 25:
- New Season 3
- New Ability system
- Overall big optimization
Загальна інформація
версія 2.48 (248)
дата завантаження 2021-08-21 19:29
Розмір 402.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/20 12:51
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |