Front Line Hills: Tank Battles
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Front Line Hills: Tank Battles  - це військовий екшен, в якому належить їздити на танку і виконувати місії по знищенню ворожої техніки на коротких дистанціях.

Користувач вибирає одну з одиниць техніки, вказує бажану локацію і приступає до першої місії. Кожен рівень передбачає проходження складної траси і знищення кількох танків антагоніста. Після відносного зближення з противником необхідно прицілитися і вистрілити. Лінія польоту снаряда промальовується заздалегідь, можна вносити правки для більш точного попадання. Також дозволяється вибирати один з декількох видів боєприпасів. Вороги грамотно відстрілюються, є ризик отримання критичного шкоди і повторного старту.

На двовимірної локації гравець бачить те, що відбувається збоку. Танк можна переміщати вперед і назад, при стрільбі краще знайти оптимальну точку розміщення і мінімізувати рух. Стріляти завжди доводиться вперед, важливо нанести шкоди тільки ворогові і не зруйнувати інфраструктурні обєкти. Якщо впаде міст, то у танкіста виникнуть складності з подальшим рухом. За повноцінне виконання завдання даються монети, на них можна придбати новий танк, самостійно підібрати двигун, зброя, шасі. Від якості роботи залежить кількість нарахованих зірок (від 1 до 3). Для розблокування певних рівнів важливо мати достатньо зіркових нагород.

Відмінні риси гри Front Line Hills:

  • двомірні танкові перестрілки з елементами головоломок;
  • настройка траєкторії польоту кожного снаряда;
  • моделі техніки часів Другої світової війни;
  • горбиста місцевість, перешкоди;
  • покупка бойових машин.

Переміщення по бездоріжжю з сильними і різкими заглибленнями вимагає граничної уважності. Якісна фізика перетворює заїзди в головоломки, де можна перевернутися, невдало приземлитися, вибрати незручну позицію. Також в водоймах часто валяється вибухівка, її рекомендується знешкоджувати завчасно. Кожен рівень складніше попереднього, потрібно вдосконалювати вміння, пробувати нові трюки. У майбутньому розробники обіцяють реалізувати дуелі в онлайні, а зараз пропонуємо отримати задоволення від танкових протистоянь з кмітливими представниками штучного інтелекту.


Реклама

завантажити Front Line Hills: Tank Battles 1.14.5 для LG L35

Нове в цій версії
In update 1.14 you will find:
- New location "Mountains";
- New British medium tank "Comet";
- Implemented a system of checkpoints at levels;
- Added the ability to cloud save Play Games;
- Improved fire control mechanics;
- Improved passability of tanks.
Загальна інформація
версія 1.14.5 (44)
дата завантаження 2021-07-19 19:40
Розмір 37.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки IndiSpace на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/19 10:13
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |