Drift Bike Racing
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Drift Bike Racing  - це цікава гонка, в якій має бути дріфтовать, здійснювати трюки, маневрувати на мотоциклі і намагатися доїхати до фінішу з пристойним показником часу.

Гонщик підбирає собі двоколісного друга, аналізує поєднання швидкості, прискорення і ще декількох параметрів і збирається виходити на старт. Перед першим заїздом його зустрічає симпатична дівчина і повідомляє, що вміння їздити недостатньо. При численних поворотах герою знадобляться особливі навички. Випробувати такі поїздки красуня пропонує в тестовому режимі. Яскраві підказки акцентують увагу на нюансах управління, вказують, як краще робити нахили і контролювати ситуацію, щоб уникнути падінь. Розібравшись з можливостями, користувач переходить до інших підготовленим розробниками дистанцій.

Очки нараховуються за кожну поїздку, від результату залежить обсяг винагороди. Отримані кошти витрачаються на оновлення або покупку нових моделей при розширенні гаража. Траси не можна назвати простими, в достатку поворотів легко загубитися, але від цього тільки підвищується рівень адреналіну. Для справжніх каскадерів звичайні заїзди здаються нудними, а тут потрібно постійно триматися в напрузі. При екстремальному русі часу для планування трюку майже немає, потрібно відразу вирішуватися і намагатися виконати задумане ідеально. Невеликі гірки, перешкоди та інші деталі відмінно доповнюють складну дорогу.

Відмінні риси гри Drift Bike Racing:

  • віртуозне дріфтованіе на мотоциклах;
  • заробіток балів за результатами кожного заїзду;
  • апгрейд транспортних засобів;
  • покупка нових залізних коней;
  • відточування каскадерских умінь.

Проект може похвалитися реалістичною фізикою і стандартним управлінням. Стрілки зміни напрямку розташовуються зліва, а кнопки газу і гальма - в правій частині екрана. Принципово важливо ще на тренуванні пропрацювати уповільнення, навчитися маневрувати на поворотах. Майстерність швидко не добути, але наполеглива і цілеспрямований праця допоможе повільно рухатися до вершин рейтингів, покращувати власні показники. Через час навіть самі запаморочливі трюки виконуватимуться легко і красиво. Доведіть свій професіоналізм в дрифтингу на мотоциклі!


Реклама

завантажити Drift Bike Racing 1.01 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.01 (101)
дата завантаження 2021-08-03 05:42
Розмір 43.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/16 12:06
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |