Kingdom Battle - Rise of the Mercenary King
0 (0)

Kingdom Battle - Rise of the Mercenary King

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Kingdom Battle - Rise of the Mercenary King  - це рольової клікер, в якому належить захищати імперію від незліченних монстрів, використовувати зілля для більш ефективної боротьби.

Більше двох з половиною тисяч років тому в якійсь імперії вирувала війна між дюжиною королівств. Тривалі битви привели до зникнення кожної держави. Замкові будівлі були захоплені чудовиськами. Імперію захопили диявольські сили, але через чверть століття зявився герой з благими намірами. Підопічний гравця збирається обєднати раніше ворогуючі королівства, завершити безглузді війни і знищити монстрів, які давно освоїлися на території людей.

У розпорядженні бійця буде багато оригінальних інструментів. Дозволяється активувати сильні зілля, задіяти надзвичайні сили, користуватися допомогою вихованців, тестувати можливості трансформації. При зустрічі з кожним противником можна експериментувати, вибирати форми впливу на ворога. Арсенал холодної зброї також досить великий, періодично його рекомендується розширення та вдосконалення. Користувач має право вибирати спорядження для воїна, контролювати рівень обмундирування. Монстри посилюються, також регулярно на поле бою зявляються боси, які потребують додаткової витрати сил для нанесення шкоди потрібного масштабу.

Відмінні риси гри Kingdom Battle:

  • нескінченні битви з чудовиськами і їх босами;
  • різноманіття зброї та спорядження;
  • вдосконалення навичок;
  • вихованці в якості помічників;
  • ігрові режими в онлайні і офлайні.

Кожен знищений супротивник залишає монети, ще можна збирати сотні предметів і дорогоцінні елементи. Все накопичене впливає на ступінь готовності персонажа до нових протистоянь. Предметів і завдань багато, цілі досягаються багатьма способами. Якщо оффлайн набрид, то в PvP-форматі чекають битви з іншим гравцем, і порція яскравих емоцій, недосяжних для кампанії. Двомірна графіка і знерухомлені антагоністи створюють нестандартну атмосферу. Постійний рух героя вперед підсилює динамічність геймплея. Поверніть королівствам колишнє розвиток і процвітання, знищіть кожну тварину на шляху!


Реклама

завантажити Kingdom Battle - Rise of the Mercenary King 1.06 для LG L35

Нове в цій версії
1.061
Загальна інформація
версія 1.06 (26)
дата завантаження 2020-10-14 17:41
Розмір 75.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки omona games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/15 12:39
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |