Dark Romance: Ethereal Gardens
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dark Romance: Ethereal Gardens  - це пригодницький квест, в якому потрібно вирішувати головоломки, шукати предмети, проходити квести, викривати темну чаклунку.

Король був убитий під час битви за всмак і царювання. Через чверть століття його дитина виросла і дізнався, що за загибель батька відповідає похмура чарівниця Селеста. Під управлінням гравця можна піти в казковий ліс, дізнатися причини конфлікту і добути крила злої феї, щоб спробувати воскресити батька. Мандрівника чекають небезпечні пригоди, неординарні повороти сюжетної лінії, можливість впливу на розвиток подій. Система часто ставить запитання, на основі вибраних відповідей можна розраховувати на різні види ситуацій визначати сценарій подій.

Основні завдання фокусуються на пошуку предметів і їх залученні для вирішення головоломок. Вагомі перемоги відзначаються нагородами, наданням колекційних елементів. У діалогах захована цінна інформація, бесіди з героями допоможуть підібратися ближче до великих секретам. Якщо зустрінуті створення виявляться прихильниками Селести, то виникає ризик серйозних підстав. Квести і місії змушують тренувати мислення, вибудовувати логічні ланцюжки, діяти оперативно. Чітких таймерів немає, але темні сили задумали новий план, важливо встигнути його зруйнувати.

Відмінні риси гри Dark Romance: Ethereal Gardens:

  • пошук і застосування предметів для отримання магічних крил;
  • зустрічі зі злісними персонажами чарівного лісу;
  • розкриття давніх таємниць;
  • можливість воскресіння близької людини;
  • цікаві міні-ігри, головоломки.

Строката мальована графіка з гарною анімацією дають відчуття казковості процесів. Музичний фон посилює магічну складову геймплея. Гравець ніби керує головним героєм казки, формує сценарій і вибирає, в якому напрямку розвиватися. Перші глави доступні безкоштовно, але значну частину контенту розробник пропонує купити за реальні гроші. Цей факт трохи засмучує, хоча навіть у вільній версії можна насолодитися різноманітністю цікавих завдань. У минулому приховані секрети долі, в подорож має бути багато чого довідатися про свою родину і її ворогів.


Реклама

завантажити Dark Romance: Ethereal Gardens 1.0.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.0 (6)
дата завантаження 2020-10-29 19:57
Розмір 49.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки DominiGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/15 10:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |