War of Destiny
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра War of Destiny - це захоплююча стратегія, в якій має бути вербувати солдатів, навчати генералів, створювати альянси і відправляти команду на битви в реальному часі.

Людство давно забуло про війни, але пару десятків років Імперія накопичувала сили для організації глобальної атаки. Військо під управлінням користувача буде зупиняти жорстокого противника, рятувати планету від біди. Для кращого управління військами навчаються досвідчені генерали, є кілька схем тренувань, що дозволяють удосконалити алгоритми контролю і забезпечити виконання вказівок кожним юнітом. Ще головнокомандувач відповідає за зведення бази, строгі обмеження по нюансам будівництва відсутні, заводи та інші будівлі можна розміщувати довільно. Робота над інтерєром та екстерєром дозволить забезпечити максимальний захист і безпеку.

Наймати нових юнітів в війська доведеться постійно, активні бойові дії вимагають частої відправки підкріплень. Також рекомендується вступати в альянси, створювати свої обєднання, щоб спільно боротися з сильною і впливовою Імперією. Воювати з антагоністами потрібно не тільки за території, енергія і потужні технології будуть корисні, якщо вдасться їх привласнити. Космічні літальні апарати, якими володіє противник, стануть хорошим додатковим ресурсом, дозволять отримувати ряд корисних елементів.

Відмінні риси гри War of Destiny:

  • боротьба за владу, захист планети від хаосу;
  • набір і просування воїнів;
  • будівництво військової бази з різними будівлями;
  • шикарні карти для реалізації зухвалих ідей;
  • битви в реальному часі.

Розробник вразив можливостями переміщення, зробив круті карти світу для стратегічних прийомів будь-якого масштабу. При уважному аналізі ризиків можна проводити безліч експериментів, дивувати ворога нетривіальною тактикою, легко налаштовувати взаємодію захисників і розвідувальних військ. Огляд зверху допомагає вчасно оцінювати свої і чужі позиції, діяти швидко і продуктивно. Зрозумілі принципи управління спрощують звикання до геймплею. Серйозні завдання мотивують на сміливі рішення. Примусьте імперських головнокомандувачів визнати поразку!


Реклама

завантажити War of Destiny 2.0.20 для LG L35

Нове в цій версії
Tower Defense Infinite Mode unlocks at Base Lv.10. You can enter this gameplay through the Battle Hall.
After entering the challenge, enemies will continue to attack from all different directions. You need to build different Defense Towers to fend off enemy attacks.
Your Buildings, Tech, Ultra Weapons and Equipment will all provide some additional damage. Appointed Generals will also increase the Defense Towers' damage. Once you entered the battle, you can no longer change Appointed Generals.
Загальна інформація
версія 2.0.20 (1021)
дата завантаження 2021-04-09 21:10
Розмір 47.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/14 10:39
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |