Fog Hospital
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fog Hospital  - це пригодницький фільм жахів, в якому потрібно знайти докази і втекти з занедбаної лікарні, поки медсестра не підібралася занадто близько.

Підопічний гравця починає журналістське розслідування. Він відправляється в клініку, де кілька років тому проводилися протизаконні експерименти. Одного разу після чергових тестів пацієнт в шоковому стані вбив усіх медичних працівників, а потім розправився і зі своїм життям. Слух про вижила медсестрі змусив журналіста відправитися в похмуре місце. Біля установи знаходиться оповите туманом озеро, атмосфера навколо стає зловісно таємничої. По дорозі репортер потрапляє в аварію, після сильного удару усвідомлює, що дістався до бажаної точки. Тепер потрібно йти всередину приміщення і шукати те, що допоможе в проясненні давньої ситуації.

Докази і підказки розкидані в приміщеннях темного будівлі. Двері часто закриваються, доводиться розбиратися з кодами або займатися пошуком ключів. Іншими способами вийти з палати, ліфта, або замкнутого простору іншого виду не вийде. Принципово важливо прислухатися до звуків: якщо хтось наближається, рекомендується ховатися або бігти. Медсестрі не сподобається поява цікавого журналіста, пацієнти теж виділяються агресивною поведінкою і можуть вбити. Чи живі переслідувачі або за героєм бігають примари - це складне питання.

Відмінні риси гри Fog Hospital:

  • ведення розслідування в покинутій клініці;
  • пошук пяти основних доказів;
  • використання ключів або паролів для розблокування дверей;
  • спроби вибратися після виконання місії;
  • ризик перетину з небезпечними персонажами.

Графічне оформлення дії виконано в темних тонах, розробники добре потрудилися над створенням лякає антуражу. Великі обсяги інформації, підказки, необхідність аналізувати багато даних змушує зосередитися і вникнути в раніше події, що відбуваються. Кроки зловісної медсестри не дозволяють розмірено просуватися до розгадки, доводиться постійно міняти план дій, намагатися швидше виконувати завдання. Спробуйте розкрити жорстокі таємниці, втекти з туманного місця і вижити при масі загроз!


Реклама

завантажити Fog Hospital 0.329 для LG L35

Нове в цій версії
v0.329
1. Fixed a small bug in the language.
2. Ghost AI has been slightly modified.
Загальна інформація
версія 0.329 (14)
дата завантаження 2020-10-12 15:58
Розмір 95.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1.58★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/13 12:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |