EGM: Battle Arena
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра EGM: Battle Arena - це футуристична стратегія, в якій потрібно закликати хутра для битв з приходять чудовиськами, обєднувати їх сили, генерувати монстрів на дошці опонента.

Після сонячного затемнення про тепло і світлі залишилися тільки спогади, настав черговий Льодовиковий період. Люди переселилися в особливий місто, де спеціальна організація розділила всіх на 3 класу. Меншість найвищої групи отримувало багато ресурсів, представники нижчих класів могли розраховувати на крихти. Вибухнула війна, кожен доводив право на гідне життя.

Протистояння проходять в PvP і PvE-режимах, з елементами жанру захисту веж. Дуелянт зосереджений на своєму полі бою, але події на його локації впливають на ситуацію в іншого гравця. Користувач закликає доступних воїнів, постійно посилює їх і отримує героїв з іншими здібностями після злиття. Нюанс полягає в рандомних талантів юнітів після обєднання. Близько двох сотень воїнів дають неймовірні можливості для експериментів і комбінацій, хід битви неможливо передбачити.

Відмінні риси гри EGM: Battle Arena:

  • створення сильної команди для боротьби з монстрами;
  • більше 180 персонажів для призову;
  • генерування нових випадкових хутра шляхом злиття;
  • заробіток енергії для розблокування потужних навичок;
  • народження чудовиськ на чужій дошці при знищенні в своїй зоні.

Передбачено 16 клітин для борців з темними силами, а по периметру квадратної дошки рухаються страшні істоти, яких необхідно знищувати. Зверху відображається дошка противника, який вбиває монстрів за тими ж алгоритмами. Якщо на своїй території вдається розправитися з одним ворогом, то на чужому периметрі стане на одного ворога більше. Тим, хто програв призначається той, у кого 3 антагоніста раніше пройдуть всю дистанцію.

Неонові фарби на темному тлі і футуристичний сценарій створюють відчуття переходу в далеке майбутнє, хоча перед стартом повідомляється, що затемнення настав вже в 2020 році. Інтригує нестандартна реалізація жанру, необхідність захищатися з автоматичним посиленням атакуючих персонажів на майданчику опонента. Поєднуйте хутра, активізуйте найкращі вміння, не дозволяйте чужинцям пройти відкриту частину периметра!


Реклама

завантажити EGM: Battle Arena 2.0.27 для LG L35

Нове в цій версії
2.0.27 Release
New meta.

Russian added.
Mecha list bug fixed.
Загальна інформація
версія 2.0.27 (2027)
дата завантаження 2020-11-30 06:59
Розмір 118 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Innohive на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/13 10:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |