Stickman Battle Fight
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Stickman Battle Fight  - це казуальний файтинг, в якому має бути брати участь в небезпечних дуелях, відточувати прийоми боротьби, вивчати трюки для битв з реальними гравцями.

Користувачеві дістається перспективний новачок, який бажає стати генієм в мистецтві рукопашного бою. Необхідно вибрати один з навичок і почати сутичку. Протистояння буде дуже динамічним, важливо своєчасно наносити удари, намагатися комбінації різних маневрів. Падіння не гарантує ураження, герой може піднятися і продовжити атаку, тому занадто рано засмучуватися або святкувати тріумф не варто. У разі виграшу боєць отримує монети і зустрічається з наступним опонентом. Програш змушує проходити сценарій заново, при бажанні дозволяється вибирати інші навички з спектра запропонованих.

Почати рекомендується з режиму кампанії, де на етапі передбачена сутичка з одним персонажем. Антагоністи поступово стають сильнішими, підопічний гравця також проходить регулярні прокачування, підвищення рівня. Поступово відкривається доступ до нових видам, а з ними зявляться певні вміння. Душі і здатності драконів допоможуть досягти більш високих успіхів, але їх розблокування складно домогтися. Основне завдання полягає в формуванні та вдосконаленні бойової тактики, комбінуванні умінь, нанесенні значної шкоди при малих втратах. Після тренувань з віртуальними противниками герой буде впевненіше в онлайн-файтинга.

Відмінні риси гри Stickman Battle Fight:

  • дуелі з активним рукопашним боєм;
  • розблокування крутих персонажів;
  • вибір випадкових навичок і поліпшень;
  • нагороди за перемогу в кожній битві;
  • PvP-режим і захоплюючі квести в кампанії.

Геймплей вимагає підвищеної уважності і різких дій, часто маневрувати доведеться рефлекторно. Типове управління дозволяє любителям жанру швидко прояснити тактичні нюанси. Деякі здібності активуються на короткий період, потрібно встигнути їх грамотно задіяти. Яскраві спецефекти графічного оформлення чудово візуалізують процес, додають епічності кожного удару або трюку. Сили дракона створюють відчуття якоїсь бойової магії. Виплесніть емоції в барвистих бійках!


Реклама

завантажити Stickman Battle Fight 2.1 для LG L35

Нове в цій версії
- Improve performance.
- Fix bugs.
Загальна інформація
версія 2.1 (12)
дата завантаження 2021-08-24 00:08
Розмір 84.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/12 10:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |