Strike Force 90s: Hero Shooter - War Machines
0 (0)

Strike Force 90s: Hero Shooter - War Machines

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Strike Force 90s: Hero Shooter - War Machines  - це аркадна стрілялка, в якій доведеться брати участь у війні роботів за ресурси, комбінувати зброю для знищення ворогів.

У футуристичному світі розгортається протистояння військових машин. Користувач вибирає собі броньованого підопічного і відправляє його в епіцентр битв. На кожному рівні роботизовані створення вбиває маси залізних антагоністів. Необхідно контролювати переміщення підопічного, а стріляти він буде автоматично, як тільки наблизиться до мети. Занадто близько підходити не варто, краще зберігати певну дистанцію і залишати місце для маневру. Противники активно рухаються, намагаються вивести з ладу самотнього нападника, часто організовують контратаки. Доводиться постійно міняти точку дислокації, коригувати маршрут переміщення.

Убиті залишають після себе монети, за них можна купувати різноманітні поліпшення. Якість стрілянини в чому залежить від доступного арсеналу зброї. Важливо регулярно модернізувати наявні інструменти нападу і намагатися частіше користуватися розблокуванням нових моделей. Чим більше доступних предметів, тим ширше варіації їх застосування і комбінування. Багато поліпшення можна підбирати на локаціях в спеціальних ящиках. Військові дії рідко обходяться без пошкоджень, коробки з аптечкою допоможуть відновити стан робота без відриву від небезпечної діяльності.

Відмінні риси гри Strike Force 90s: Hero Shooter:

  • перестрілки з ордами роботизованих супротивників;
  • боротьба за ресурси, заробіток монет;
  • 13 типів босів;
  • апгрейд зброї, розширення арсеналу;
  • збір корисних предметів в ящиках.

Вертикальний шутер з оглядом зверху порадує всіх любителів ретро-стилю. Піксельна аркада ідеально підходить для смартфонів, але не втрачає атмосфери проектів кінця минулого століття. У сюжеті відображається сценарій майбутнього, хоча розробник не робив акцентів на історії, швидше за дозволяв гравцеві сконцентруватися на захоплюючому процесі битв роботів. На особливу увагу заслуговують масивні боси, які змушують докласти максимум зусиль для виживання і перемоги в складних дуелях. Спробуйте впоратися з кожним опонентом і очистити майданчики від всіх видів ворожих войовничих механізмів!


Реклама

завантажити Strike Force 90s: Hero Shooter - War Machines 1.0.7 для LG L35

Нове в цій версії
- Removing limit levels
Загальна інформація
версія 1.0.7 (15)
дата завантаження 2020-11-06 08:33
Розмір 30.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

записувати аудіо

записувати аудіо

ACCESS

ACCESS

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/10 12:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |