Cat Simulator 3D - My Kitten
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Cat Simulator 3D - My Kitten  - це забавний симулятор, в якому має бути управляти кішкою, що обожнює бігати по всьому будинку і вередувати. Але собака часто порушує веселі плани.

Будні вихованця наповнені яскравими пригодами. Користувач може вибрати бажану породу хвостатого підопічного і почати дослідження домашньої обстановки. Кожен рівень має на увазі виконання ряду місій. Крім збору розкиданих по локації риб тварина буде розбивати вази, дряпати дивани, ловити мишей, здійснювати інші корисні або капосні дії. У центральній верхній зоні екрану відображається кількість набраних балів і поточні завдання. Біля кожної іконки із завданням вказано число необхідних і виконаних дій. У верхньому правому куті встановлений таймер, він показує, за який діапазон часу потрібно завершити блок запропонованих завдань.

Між місіями можна бродити по майданчику, вивчати територію і тренуватися в реалізації різноманітних дій. Вдома є дрібний, але агресивний пес. Він зазвичай спить, поки сильний шум або розлючена господиня не розбудить. Короткочасне пробудження призводить до бійки, представник царства котячих може отримати незначну травму. Через пару секунд собака заспокоюється і знову засинає. Якщо подібна сутичка трапиться при виконанні місії, то втрачені секунди можуть стати вирішальними. В іншому грізний сплячий звір не несе великої загрози.

Відмінні риси гри Cat Simulator 3D - My Kitten:

  • прогулянки активної і пустотливою кішки по особняку господарів;
  • 9 порід персонажів з індивідуальними характерами;
  • збір предметів, ловля мишей, інші завдання;
  • тимчасові обмеження на місії;
  • ризик зіткнень зі злим і сонним псом.

Розробник створив кілька локацій, їх належить досліджувати по черзі. Крім будинку можна вийти у двір, познайомитися там з різними персонажами, розважитися на свіжому повітрі. Будь-яку освітлену зону кішка вважає частиною свого королівства і з задоволенням вередує там, навіть якщо господиня обурюється. Симпатична графіка і зрозумілі цілі приваблюють гравців різного віку. Необхідність швидко виконувати завдання змушує зосередитися, знаходити способи прискоритися. Допоможіть вусатому вихованцеві отримати бонуси за баловство!


Реклама

завантажити Cat Simulator 3D - My Kitten 1.0.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.0 (4)
дата завантаження 2020-10-09 16:10
Розмір 94.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Усі додатки Akadem на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/10 10:08
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |