Rooms & Exits
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Rooms Exits  - це цікава головоломка, в якій потрібно вибиратися з замкнутих приміщень, вирішувати завдання на логіку і шукати ключ, що підходить під конкретну двері.

Користувач виявляється в замкнутому просторі, з якого терміново необхідно знайти вихід. Двері замкнені на замок, а заповітний ключ десь захований. На першому рівні його легко виявити. Знайдений скарб можна покласти в рюкзак (він у верхньому кутку екрану) або застосувати. При необхідності весь вміст рюкзака розкривається на весь екран одним кліком. Бажані предмети можна дістати і застосувати, або спочатку скомбінувати, а потім застосувати отриману конструкцію. Звільнення з поточної кімнати позначає автоматичне переміщення в наступну.

Вимушеного затворнику належить вирішити неординарні ребуси і головоломки, розібратися зі складними питаннями, підключити логічне мислення для прояснення нюансів. Тупикові ситуації не повинні вводити в паніку, розробник створив хорошу систему підказок, що підводить гравця до вірних рішень. Завдання поступово ускладнюються, лише спочатку ключ виявляється відразу. Потім легко знайти половину предмета, а решта необхідно добути за допомогою інших інструментів, що лежать поблизу. Можливість комбінування речей корисна ще на початкових етапах. Далі доводиться виконувати ще більше дій для досягнення мети.

Відмінні риси гри Rooms Exits:

  • пошук ключів для розблокування дверей в кожній кімнаті;
  • головоломки, квести, логічні завдання;
  • уважне вивчення обстановки;
  • відкриття скриньок, переміщення обєктів, інші дії;
  • опція комбінування предметів перед застосуванням.

Різноманіття рівнів гарантує захопливість ігрового процесу. Інтерфейс гранично простий, будь-які маневри виконуються елементарно. Потрібно тільки визначитися, що саме робити і в якій послідовності. Приємна графіка без надмірностей і спецефектів повністю відповідає потребам жанру. Кожна деталь інтерєру заслуговує на увагу, важливо не упустити якісь дрібниці при огляді. Пройдіть всі запропоновані ситуації і зробите геніальний втечу!


Реклама

завантажити Rooms & Exits 1.13 для LG L35

Нове в цій версії
- bug fixes
- introducing Special Offer
Загальна інформація
версія 1.13 (3024)
дата завантаження 2021-09-15 19:15
Розмір 96.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/09 12:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |