Siren Head Field
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Siren Head Field  - це похмура бродилка, в якій потрібно знайти рішення нетривіальних головоломок і втекти від величезного чудовиська, постійно спостерігає за своєю жертвою.

Підопічний гравця прокидається від страшних звуків і розуміє, що його батьки зникли. На полі біля будинку гуляє монстр. Зустрічей з гігантом краще уникати, зближення неминуче обернеться летальним результатом для персонажа. Гучні страшні звуки стануть відмінним сигналом для зміни напряму руху. Потужний голос ворога стає якісним попереджувальним сигналом. Але навіть в повній тиші, виникає відчуття нагляду, загрози для власного життя.

Місія не обмежується втечею, необхідно тихо і обережно розбиратися в тому, що відбувається, чи не лякаючи дике створення. Користувач зіткнеться з величезною кількістю завдань, головоломок і лабіринтів. Кожна мета відкриває таємницю, показує частину інформації. Зєднання відповідей і рішень дозволяє по осколках зібрати важливі нюанси і наблизитися до основного секрету. Намагайтеся убезпечити себе і за будь-яких звуках миттєво реагувати, ховатися від жорстокого створення.

Відмінні риси гри Siren Head Field:

  • виживання при спробах втекти від монстра;
  • пошук відповідей на цікаві завдання;
  • відчуття переслідування гігантським істотою;
  • запобігання прямого контакту з ворогом;
  • постійний рух в атмосфері страху і паніки.

Похмуре графічне оформлення, будинок з наскрізь пробитими стінами і прогулянки по полю пізно вночі поруч з житлом максимально посилюють відчуття страху. Розробник створив ідеальний антураж для хоррора з елементами квесту і екшену. Стандартний алгоритм управління допомагає оперативно адаптуватися, але не рятує від гіганта, здатного навіть зазирнути в будинок через вікно або пробиту частина стіни. Звуковий супровід змушує напружитися ще сильніше і в стані переляку поспішати з ребусами та іншими завданнями, які потрібно ще шукати, заздалегідь чітких цілей не ставиться. Черговість знаходження розгадок і темпи просування до мети залежать від персонажа. Допоможіть йому швидше зясувати правду і вижити в небезпечній обстановці!


Реклама

завантажити Siren Head Field 1.6 для LG L35

Нове в цій версії
- Added option to show where the next Key is
- Added option to revive
- Sprint lasts longer
Загальна інформація
версія 1.6 (13)
дата завантаження 2021-03-01 05:29
Розмір 25.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/08 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |