Demon Crasher
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Demon Crasher  - це рольової екшен, в якому належить знищувати юрби ворожих істот, атакувати комбо-ударами, задіяти чарівні ефекти, досягати цілей за пару хвилин.

Озброєний величезними деревяними мечами персонаж починає прогулянку по Землі Смерті. У верхній зоні екрана відображаються три шкали: рівень здоровя, таймер і чисельність противників на поточному поле бою. Антагоністи вибігають відразу все і прагнуть організувати спільний напад на непрошеного гостя. Швидкими і чіткими рухами потрібно вбивати скелетів, і активно переміщатися, щоб уникати контратак. Число послідовних успішних ударів фіксується в лічильнику комбо.

Після очищення локації від усієї нечисті герой автоматично отримує віртуальне фінансову винагороду. Убиті особини залишають після себе монети, які впадуть у скарбничку після завершення завдання. Коли робота виконана, персонаж може йти до світився порталу, переміщатися до наступних майданчикам. Число одночасно набігаючих ворогів планомірно зростає, необхідно вдосконалювати вміння для організації гідної відсічі ворогам.

Відмінні риси гри Demon Crasher:

  • трихвилинні битви з натовпами антагоністів;
  • можливість змінити головного героя;
  • широкий вибір предметів екіпіровки;
  • використання речей з магічними силами;
  • призи та фінансові заохочення.

Характер підопічного дозволяється змінювати, також в геймплеї передбачені відділи зі спорядженням, навичками, здібностями. Додатково створено спеціальний магазин з широким асортиментом корисних речей. Масштаби прокачування залежать від обсягу зароблених коштів і кількості пройдених рівнів. Регулярні апгрейди допоможуть борцю з противними створіннями залишатися у формі, діяти красиво і ефективно.

У бойовому екшені дослідженнями займатися ніколи, таймер змушує поспішати і іноді ризикувати здоровям, щоб встигнути з усіма розправитися. Легке управління і опція автоматичної битви дозволяють сконцентруватися на основних цілях. Динамічність подій не припускав розслабленого стану, користувач зобовязаний контролювати те, що відбувається. Постарайтеся вбити представників темних сил на кожній локації!


Реклама

завантажити Demon Crasher 1.1.2 для LG L35

Нове в цій версії
v25 (1.1.2)
Загальна інформація
версія 1.1.2 (25)
дата завантаження 2020-12-05 17:11
Розмір 62.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/08 10:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |