War of Lords - Quest Journey
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра War of Lords - Quest Journey  - це картковий проект, в якому доведеться брати участь у війнах лордів, прокачувати кращу команду заради відновлення миру на територіях.

Ігровий світ давно покритий темрявою і туманом, надії на порятунок континенту мінімальні. Грабежі, торгівля людьми та інші неприємності стали повсякденною обстановкою. Потрібно зібрати міфічних апостолів в єдине військо і відправити їх на грандіозні битви з монстрами і їх босами. Підопічні славляться унікальними силами і здібностями, але далеко не всі опції доступні відразу. Для розблокування багатьох талантів доведеться ретельно працювати, займатися розвитком умінь. Важливо враховувати ризик підстав і таємних домовленостей, здатних зруйнувати найблагородніші плани.

Розробник пропонує кілька режимів командних битв. Можна захищати міста від різних чудовиськ в оффлайн-форматі. Також передбачений онлайн-геймплей, взаємодія з іншими користувачами. Від сформованої стратегії і вибраних тактичних маневрів залежить успіх ведення бойових дій. Кращий головнокомандувач запрацює повагу інших і зможе зайняти трон короля. Для цього потрібно грамотно управляти доступними силами, з розумом витрачати отримані ресурси і діяти в інтересах героїв, мирно живуть на тутешніх землях.

Відмінні риси гри War of Lords - Quest Journey:

  • PvP і PvE битви за усунення хаосу на континенті;
  • збір загону апостолів;
  • прокачування персонажів, розкриття їх талантів;
  • протизаконні дії, змови по обидва боки;
  • можливість отримання королівського трону.

Творці проекту зробили великий акцент на барвистому графічному оформленні. Оповита темрявою зона виглядає досить яскраво, боси і опоненти дуже естетичні. Підлеглі апостоли вражають ефектною зовнішністю і неординарними талантами. Головне - направити їх в коректне русло, красиво скомбінувати можливості. Після кожного бою користувач крім нагород отримує подяку від фантастичних героїв. Також в текстовому форматі ведеться розповідь про події, що відбуваються, можна вникнути в тонкощі сюжету і розібратися, чому настала така небезпечна ситуація. Боріться і повертайте спокій тим, хто хоче мирно жити на чарівному континенті!


Реклама

завантажити War of Lords - Quest Journey 1.1.0 для LG L35

Нове в цій версії
Modify the login method to optimize the login experience
and fix known bugs
Загальна інформація
версія 1.1.0 (34)
дата завантаження 2020-09-05 09:59
Розмір 50.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

записувати аудіо

записувати аудіо

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/07 12:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |