RAFTZ 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра RAFTZ 2  - це цікавий екшен, в якому має бути плавати по океанських вод на плоту, збільшувати розміри плавзасоби, воювати з іншими користувачами.

На водній поверхні пливе маленький скромний пліт, керований гравцем. За схематичною локації переміщається багато суперників. Для боротьби з ними необхідно попрацювати над габаритами плавального кошти і набрати побільше персонажів, здатних гребти або стріляти по супротивникам. Бонуси і додаткових героїв можна розблокувати при підборі спеціальних скриньок, розкиданих по всьому майданчику. Досить підібратися ближче до будь-якої з коробок і станеться автоматичне розблокування призів. Веслярі і воїни можуть розміщуватися по плоту рандомно, принципова чисельність загону.

Опоненти також прагнуть здобути заповітні ящики. Необхідно поспішати і уникати перетинів з більшими противниками. При обстрілі і зіткненнях є ризик втрати частини накопичених елементів, нападати спочатку рекомендується на дрібних опонентів. У правому верхньому куті відображається статистика за набраними очками різних флотів. Показник залежить від частоти підбору нових скриньок і спритності ведення бойових дій.

Відмінні риси гри RAFTZ 2:

  • ведення війни на просторах океану;
  • протистояння з реальними гравцями;
  • збір ящиків з бонусами і апгрейдами;
  • переміщення на плоту, можливість розширення конструкції;
  • збільшення загонів веслярів і лучників.

Якщо поблизу зявляється ворог, підлеглі автоматично стріляють, але тільки в одну сторону. Коли антагоністи підпливають з декількох сторін, важливо визначити оптимальне розташування плавзасоби з урахуванням поточного напряму атакуючих або захисних маневрів. Дві великі стрілки на екрані дозволяють легко управляти своєю командою, вказувати їй курс руху.

Графічне оформлення досить просте, від виконання місій командира ніщо не відволікає. Набрані бали свідчать про вміння довго виживати в запропонованих екстремальних умовах, але навіть найбільшу з можливих конструкцій реально зруйнувати частими атаками дрібних суперників. Важливо зберігати пильність і не розслаблятися після набуття значних габаритів. Набирайте силу і постарайтеся протриматися максимально довго в гущі військових подій на воді!


Реклама

завантажити RAFTZ 2 1.5 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.5 (5)
дата завантаження 2021-04-07 17:12
Розмір 17.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки mawika на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/06 12:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |