Rival Racing: Horse Contest
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Rival Racing: Horse Contest  - це гоночний проект, в якому доведеться брати участь у скачках, готувати коней до встановлення вражаючих рекордів.

На початковому етапі користувачеві надається один кінь, саме він буде проходити перші рівні / місії під керуванням власника і жокея в одній особі. У просторій стайні є багато місця для інших тварин, але на їх покупку необхідно заробити, проходячи дистанції з перешкодами. Потрібно контролювати рух скакуна, вибирати оптимальні моменти для стрибків і інших маневрів. Одночасно з персонажем на старт виходить ще кілька жокеїв зі своїми підопічними. Суперники мотивують тримати темп, адже нагорода залежить від черговості досягнення фінішної лінії. У процесі потрібно відстежувати появу перешкод, обходити небезпечні зони, і перестрибувати різні конструкції.

Зіткнення і удари негативно впливають на стан коні, знижують підсумкові показники і розмір фінансового заохочення. Темп переміщення корелюється з витривалістю, занадто швидкий рух викликає втому ще до появи фінішу на горизонті. Важливо стежити за стомлюваністю, уникати надмірних навантажень, регулярно сповільнюватися. При успішному виконанні місії можна розраховувати на великі бонуси, що дозволяють купити нового улюбленця, взяти апгрейди для поточного. Стайні також підлягають поліпшень, в них дозволяється встановлювати більш досконале обладнання, щоб організувати найкращий догляд за парнокопитними, підвищити їх якість життя.

Відмінні риси гри Rival Racing: Horse Contest:

  • гонки на спортивних конях;
  • проходження дистанцій з перешкодами;
  • придбання і прокачування тварин;
  • розширення спектру обладнання в стайні;
  • заробіток коштів на скачках.

Розробник дає широкі можливості для апгрейдів, кожен користувач самостійно вибирає, які показники і параметри покращувати. Місії поступово ускладнюються, звикання до типових завдань не допоможе досягти великих успіхів. Прості принципи управління гарантують легкість взаємодії з конем. Приємний музичний фон надає впевненості, змушує прагнути до першості. Завоюйте репутацію легендарного наїзника!


Реклама

завантажити Rival Racing: Horse Contest 13.8 для LG L35

Загальна інформація
версія 13.8 (138)
дата завантаження 2021-08-24 00:07
Розмір 38.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Game Wacky на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/06 10:35
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |