Fate: The One
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fate: The One  - це цікавий ролевик, в якому герої з різних періодів історії обєднуються в прагненні поборотися з монстрами і командами інших користувачів.

У давні часи чарівний камінь захищав світовий порядок. Магічний елемент був під захистом представників добрих сил, а злий лорд прагнув порушити вселенський спокій. Підлеглі темного лорда робили спроби заволодіти каменем. У процесі масштабної війни з демонами довелося задіяти головний інструмент. Він допоміг впоратися з завданням, але розвалився на дрібні осколки, через що на планеті настав хаос. Персонажі з декількох епох намагаються відновити могутність світлих сил і повернути на території порядок.

Користувач збирає команду, готує героїв, виводить на поле бою. Завдяки гнучким налаштуванням можна впливати на стан кожного персонажа, вибирати індивідуальні поліпшення. Готовий загін йде на бій в обраному режимі, протистоїть натовпам монстрів і демонів, виконує місії в кампанії, воює з підопічними таких же гравців в онлайні. У боях можна заробити трофеї і витрачати їх на спочатку заблоковані переваги. З реальними людьми дозволяється не тільки боротися, але і обєднуватися, створювати гільдії. Крім взаємної допомоги обєднання дають право на поділ нагород.

Відмінні риси гри Fate: The One:

  • участь в покрокових битвах;
  • знамениті персонажі з різних історичних періодів;
  • екіпірування, зброя, інші предмети для підопічного;
  • апгрейд здібностей і сил;
  • PvP-арени, підземелля, вежі, інші режими.

Короткі битви дозволяють ненадовго заглядати в проект, відволікатися від повсякденних справ. Цікаві місії і квести гарантують захоплююче проведення часу. Розробник детально продумав сюжетну лінію, змусив зустрітися багатьох знаменитих людей, від Цезаря і Клеопатри, до Робіна Гуда. Яскраве графічне оформлення додає Рольовики епічності. Важливий нюанс полягає у відсутності чіткого поділу на хороших і поганих. При взаємодії з кожною особою потрібно бути обережним, перевіряти щирість намірів, деякі особини ведуть подвійну гру. Боріться за повернення правди і чесності!


Реклама

завантажити Fate: The One 0.1.29 для LG L35

Нове в цій версії
-store in ancient battlefield
Загальна інформація
версія 0.1.29 (129)
дата завантаження 2021-01-26 08:55
Розмір 66.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Minusmobile на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/05 12:48
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |