Hyper Run 3D
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hyper Run 3D  - це забавна спортивна гонка, в якій має бути бігти, пливти, повзти, переміщатися іншими способами, дивувати суперників новими рекордами.

Новоявлений спортсмен під управлінням гравця сміливо виходить на старт смуги з масою перешкод. Його відразу знайомлять з суперником або декількома. Основні завдання - вижити і дістатися до фінішу, де розташована кнопка завершення місій. Якщо підопічному вдається дістатися до заповітної кнопки першим, то він демонструє забавний танець, а потім отримує нагороди і захоплені оплески. Серед призів може бути оригінальний костюм (або його частина), а також діаманти, що дозволяють розблокувати інших персонажів, відкрити скрині, отримати інші переваги. На останнього добігти виливається відро холодної води, як підкреслення гіршого результату.

У проекті поєднуються різні види спорту, серед перешкод є статичні обєкти і рухомі механізми. Останні особливо небезпечні для героя, постійно біжить, повзе, балансуючого на тонких поверхнях. Також часто доводиться стрибати, здійснювати ковзаючі маневри, викручуватися і придумувати трюки на ходу. Добре, що в ситуації падіння або отримання смертельної травми персонаж миттєво відновлюється на тому ж місці і продовжує рухатися далі. Правда повторне проходження відрізку іноді займає багато часу. Шанс на отримання відра води на голову замість приємних бонусів при таких умовах сильно збільшується.

Відмінні риси гри Hyper Run 3D:

  • подолання смуги перешкод;
  • біг, ковзання, балансування, інші дії;
  • стилістика спортивних змагань;
  • збір діамантів, заробіток ефектних костюмів;
  • різноманіття перешкод, поступове ускладнення завдань.

Захоплююча гонка допомагає відволіктися від буденної рутини, отримати заряд адреналіну при проходженні коротких і дуже динамічних рівнів. Обстановка постійно змінюється, звикання до формату руху виключено. Яскраве графічне оформлення, смішне поведінку героїв, оригінальні вбрання і розблокування різних елементів за діаманти робить пригода користувача незабутнім. Проведіть підопічного по найнебезпечнішим трасах і отримаєте море задоволення від перемог на сотнях складних ділянок!


Реклама

завантажити Hyper Run 3D 1.1.9 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes and performance improvements.
Загальна інформація
версія 1.1.9 (119)
дата завантаження 2021-06-12 19:27
Розмір 36.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки TerranDroid на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/04 12:42
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |