Underworld Football Manager 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Underworld Football Manager 2  - це чергова версія симулятора, в якому належить зібрати команду найкращих футболістів і завдавати шкоди опонентам заради перемог.

Головний герой мріяв про футбольну карєру ще підлітком, але пізніше звязався з поганою компанією і встав на злочинний шлях. Незабаром він привернув увагу авторитетних людей, порадили йому заволодіти футбольним клубом для отримання грошей і влади. Така мета була занадто дрібною, персонаж вирішив створити цілу імперію і вознести свою команду над іншими будь-яку ціну. На старті потрібно визначитися з назвою клубу, вибрати форму, найняти спортсменів. Рекомендується вибирати популярних гравців, здатних досягти більш високих результатів.

Тренування, поліпшення характеристик і регулярна коригування тактики дозволять сильно піднятися, але не злетіти. Участь в матчах буде яскравішим, якщо влаштовувати підстави. Менеджер почне використовувати чорні методики боротьби. Передача хабарів, переломи кінцівок, організація нападів на представників чужих клубів дадуть більш впевнене перевага. Можна навіть передбачати пошкодження в реальному часі, але таких дій є мало, доведеться вибирати оптимальні моменти, щоб виводити суперників з ладу перед кульмінаційними моментами.

Відмінні риси гри Underworld Football Manager 2:

  • збір команди із зірковими спортсменами;
  • жорсткі і незаконні методи боротьби з противниками;
  • поліпшення інфраструктури стадіону;
  • участь в турнірах і лігах;
  • створення футбольної імперії.

У симуляторі присутні всі опції і завдання аналогів з законними підтекстами. Крім них потрібно ще планувати додаткові методи протистояння, враховуючи масштаби цілей і бажані темпи отримання задуманого. У новій версії футбольного гравця можна придбати назавжди, право покинути команду у нього відбирається. Це підвищує можливості формування зоряного колективу. Значна кількість знаменитих спортсменів буде зміцнювати авторитет головного героя серед великих босів. Забудьте про правила і постановку чесних умов для розвитку імперії знадобляться зовсім інші інструменти!


Реклама

завантажити Underworld Football Manager 2 2.7.4 для LG L35

Нове в цій версії
NEW SYNDICATE COMPETITION - COMING SEPTEMBER
- Create a super team with up to 14 allies.
- Climb the syndicate ladder in monthly seasons!
- Get performance-based weekly rewards.
- Work together to beat your rivals, cooperation is vital!
- Gifts, construction help, and prison breakouts are easier to manage than ever by using the syndicate chat.
- Along with the big changes, we're implementing many smaller improvements to improve the whole syndicate experience. So there's always more to come!
Загальна інформація
версія 2.7.4 (53)
дата завантаження 2021-09-05 02:18
Розмір 90.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/01 12:55
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |