Wobble Up
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Wobble Up  - це цікавий платформер, в якому невеликий персонаж стрибає по платформах, шукає частини місячної душі, обходить пастки, уникає зіткнень з ворогами.

Маленький добрий монстр починає подорож по чарівному простору під управлінням гравця. На кожному рівні в повітрі висять осколки душі супутника нашої планети. Збір таких елементів виділено як основне завдання. Платформи встановлені на різній висоті, на деяких ділянках виявляються гострі корали, їх рекомендується обходити і перестрибувати, щоб уберігати від падінь зі смертельними наслідками. Інших небезпек також досить на локаціях. Позитивний персонаж не визнає бійок, до виниклих на шляху антагоністів він не застосовує силу.

Підступні супротивники часто бродять біля заповітних шматків місяця. Чим менше вдасться зібрати синіх округлих елементів, тим гірше підсумкові показники при завершенні рівня. У верхньому кутку видно, який максимум осколків можна зібрати на поточному етапі. Унікальна механіка прогину поверхонь при різких стрибках додає завданням ефекту головоломок, змушує тестувати різні варіанти змін на майданчиках. Формувати викривлення герой здатний як під собою, натискаючи тілом вниз, так і над собою, сильно вдаряючись головою об платформу зверху. Часто тільки прогини уможливлюють проходження складної ділянки.

Відмінні риси гри Wobble Up:

  • переміщення симпатичного монстра по локаціях з платформами;
  • пастки, перепони, небезпечні зони;
  • прискорення і маневрування;
  • колекціонування місячних осколків душі;
  • відновлення духовного стану супутника Землі.

Елементарне управління і сюжет без ускладнюючих чинників дозволяють швидко вловити суть платформера, приступити до виконання місій. Розробник створив затягує ауру з містичними нотами. Проста, але якісна графіка приваблює любителів побродити по двомірним світів. Опція деформування обєктів дозволяє прориватися через терни, самостійно впливати на форми в просторі. Іноді невеликі зони доводиться проходити кілька разів, поки вийде знайти вірне рішення нетривіальною головоломки. Миле чудовисько зобовязане пройти всі випробування і дістатися до кожного душевного фрагмента Місяця!


Реклама

завантажити Wobble Up 1.25 для LG L35

Нове в цій версії
Added event player skins
Fixed some bugs
Improved performance
Загальна інформація
версія 1.25 (25)
дата завантаження 2021-08-12 07:47
Розмір 100.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Skygo на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/01 10:48
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |