Family Mysteries 3: Criminal Mindset
0 (0)

Family Mysteries 3: Criminal Mindset

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Family Mysteries 3: Criminal Mindset  - це фантастична головоломка, в якій науковий співробітник вивчає контроль над мисленням, шукає предмети на локаціях, розкриває давні таємниці сімї.

Дівчина Ненсі осиротіла в підлітковому віці, її батьки загинули в дивній автокатастрофі. Подружжя займалися науковими дослідженнями в сфері впливу на розум і коригування поведінкових факторів штучними методами. Ненсі вирішила продовжити справу батьків, закінчила навчання за відповідним напрямом, отримала кандидатський ступінь. Героїні запропонували роботу в секретній лабораторії. Крім основної діяльності потрібно було займатися шпигунством. Дивних умов виявилося багато, але перспектива зясування питань по науковій темі і прояснення ситуації із загибеллю рідних сильно привертала, і головна героїня погодилася на авантюрний проект.

На старті дівчина коротко розповідає свою історію. Далі користувачеві пропонується короткий інструктаж по основних процесів. Після нього можна сміливо йти в лабораторію, дізнаватися новини з досліджень у помічника. Гравець займається пошуком обєктів і дрібних предметів, вивчає локації, занурюється в атмосферу таємниць і інтриг. Крім головоломок можна спробувати сили в міні-проектах. Змови і підозрілі експерименти змушують перебувати в напрузі, уважно стежити за стрімким розвитком подій.

Відмінні риси гри Family Mysteries 3: Criminal Mindset:

  • завдання на пошук захованих елементів;
  • науково-дослідні роботи;
  • участь в шпигунській діяльності;
  • кілька десятків міні-ігор;
  • розкриття сімейних секретів.

Графіка і фоновий звук ідеально підходять під тематику наукової фантастики. Розробник ретельно продумав сюжетну лінію, змусив користувача в усьому сумніватися. Всюди ввижаються агенти подвійного призначення, доведеться бути обережним, перевіряти інформацію про людей. Зясування нюансів останнього дня життя батьків може привести до небезпечних висновків, у молодої наукового зявиться шанс врятувати людство. Відлуння містики ускладнюють завдання, періодично навівають страх. Допоможіть підопічної розібратися в каламутній історії, наблизитися до відповідей і вижити серед ворогів!


Реклама

завантажити Family Mysteries 3: Criminal Mindset 2.0 для LG L35

Нове в цій версії
Jump right in! Become AM Club member and get this game with a 30% discount!
Загальна інформація
версія 2.0 (6)
дата завантаження 2021-01-01 06:01
Розмір 82.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
0.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/30 14:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |