Blue Dungeon - Tear Defense
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Blue Dungeon - Tear Defense  - це цікава стратегія, в якій належить розширювати загін чарівниць і відправляти їх на протистояння сердець, заповненим сльозами.

На старті користувач управляє однією феєю, вона чарівною паличкою захищає велику дорогу від насуваються за чітким алгоритмом сердець. Мила героїня не має права переміщатися, вона стоїть на певній ділянці шляху і намагається запобігти проникненню антагоністів глибше на територію. Поодинці довго справлятися не вийде, ефективна робота дозволить розблокувати інших войовничо налаштованих красунь. Серед доступних точок можна вибирати місце розташування чергової підопічної.

Вороги рухаються по тонкій зігнутої лінії, феї здатні знищувати їх ударами чарівних паличок. У центрі екрана, між вигинами дороги є прямокутна зона, де відображається доступна воїни. Розробник передбачив можливості апгрейда дівчат і їх бойового арсеналу за допомогою алгоритму злиття, яке виконується в тому ж прямокутнику. У нижній панелі є велика слізлива крапля, її наповненість свідчить про можливість призову нових фей. На верхній панелі є лічильники вбитих ворогів і бонусних елементів в скарбничці. Також в верхньому кутку видно, яка за рахунком хвиля зараз намагається пробратися по заповітної лінії. Кожна пята хвиля символізує боса, перемога над ним приносить величезні багатства.

Відмінні риси гри Blue Dungeon - Tear Defense:

  • боротьба з переповненими слізьми серцями;
  • колекціонування фей, готових до боїв;
  • апгрейд персонажів і додаткових інструментів;
  • опції злиття для отримання оновлень;
  • розблокування крутих чарівниць.

У стратегії цікаво поєднуються жанр захисту веж і схема злиттів. Чарівне графічне оформлення додає проекту казковий відтінок. Бються феї автоматично, користувач повинен хвилюватися про розстановку сил і рівні апгрейдів кожної підопічної. Якщо грізному ворогові вдалося пройти весь шлях і сховатися, то деякі показники загону захисників сильно знизяться. Розвивайте своїх чарівниць і визначте кращі способи досягнення казкових цілей бойовими методами!


Реклама

завантажити Blue Dungeon - Tear Defense 1.6 для LG L35

Нове в цій версії
bug fix
Загальна інформація
версія 1.6 (11)
дата завантаження 2020-12-30 07:49
Розмір 27.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки POOM GAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/29 12:19
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |