Kosmonavtes: Academy Escape
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Kosmonavtes: Academy Escape  - це захоплюючий квест, в якому дівчина вчиться в космічній академії, шукає предмети, розгадує ребуси і мріє про міжпланетні польоти.

Ресурсів на Землі залишилося мало, тому уважно почав розглядатися сценарій колонізації інших територій. У спеціальній академії підготували окрему навчальну програму для підготовки людей до облаштування в космічному просторі. Головну героїню Валу взяли до навчального закладу її мрії. Тепер дівчині-кадетові належить старанно трудитися для отримання диплома та просування в карєрі астронавта. У перспективі можна зібрати команду і полетіти за межі Сонячної системи. Користувач буде допомагати в навчанні і в рішенні численних завдань.

Відсутність таймерів та інших тимчасових обмежувачів дозволяє самостійно визначати темп дій. Проект розділений на глави, в яких дівчині належить колекціонувати предмети, долати або усувати перешкоди, розбиратися з головоломками. Пошук логічних звязків між різними завданнями також буде корисний. Серед обовязкових цілей зявиться приготування гідропоніческой їжі, виживання в складних умовах, надання екстреної допомоги колегам. Подорож на пошкодженому симуляторі прогулянок по космосу змусить часто хвилюватися і значно підвищить кваліфікацію кадета.

Відмінні риси гри Kosmonavtes: Academy Escape:

  • головоломки і ребуси на космічну тематику;
  • збір різних предметів на локації;
  • застосування знайдених елементів для вирішення завдань;
  • складне навчання, тренування навичок;
  • масштабні плани по колонізації різних планет.

При дослідженні локацій можна довго захоплюватися естетикою Всесвіту. Акварельне графічне оформлення занурює гравця в особливу атмосферу, дозволяє заглибитися в місії, повязані сюжетною лінією. Майданчики змінюються в стилі слайдів, текстові підказки та діалоги з іншими персонажами допомагають сконцентруватися на деталях. У дівчини великі плани, але зараз важливо акцентувати увагу на навчанні, розвивати мислення. Допоможіть підопічної пройти всебічну підготовку до майбутньої діяльності в сфері астронавтики!


Реклама

завантажити Kosmonavtes: Academy Escape 1.0.2 для LG L35

Нове в цій версії
The long awaited sequel of Kosmonavtes: Escape Reality is here!
Загальна інформація
версія 1.0.2 (7)
дата завантаження 2020-09-28 18:17
Розмір 39.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/29 10:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |