Zombie City HD
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Zombie City HD  - це апокаліптичний шутер, в якому потрібно захищатися від натовпів зомбованих створінь, влаштовувати божевільні обстріли заради виживання.

Причини різкого спалаху вірусу і раптового наближення кінця світу залишилися за кадром. Підопічному гравця необхідно втекти з міста і вбити всіх зомбі на шляху. Орди ворогів наближаються до персонажу, потрібно своєчасно знешкоджувати їх, не підпускати надто близько. Автоматична стрільба трохи спрощує місії, дозволяє керувати однією рукою. Після наведення прицілу можна розраховувати на чіткі постріли підопічного. Безмежний боєзапас спочатку викликає помилкове відчуття всемогутності, але моменти перезарядки розвіюють невиправдану впевненість. Кількісна перевага другої сторони також змушує нервувати.

На перших етапах дається порівняно проста зброя для боротьби з малою кількістю ворогів. Поступово орди зомбованих розширюються, стрілок набирається досвіду. Розблокування більш потужних моделей зброї трьох типів дозволяє вести себе активніше, оперативно розпізнавати противника на великих відстанях. Гранати і інші допоміжні предмети допомагають якісніше виконувати місії, вигравати час.

Відмінні риси гри Zombie City HD:

  • стрілянина по натовпам ходячих мерців;
  • ручне прицілювання, автоматичний обстріл;
  • розблокування великого арсеналу зброї;
  • використання гранат та інших елементів;
  • рандомний навички.

Проект дивує різноманіттям видів ворогів з різними стилістика поведінки. Перспектива ролі жертви ходячого мерця сильно напружує, змушує концентруватися на геймплеї, забувати про відволікаючих факторах. Користувачеві необхідно відстежувати розвиток сюжету, щоб орієнтуватися в динамічній ситуації. Мультяшна графіка підкреслює нереальність сценарію. Крім антагоністів в місті можна перетинатися з прихильно налаштованими героями, користуватися їх унікальними вміннями. Кожен повержений ворог приносить в скарбничку додаткові кошти, велика кількість золотих монет мотивує до швидких рішень і безжальним розправ. Спробуйте винищити всіх зомбованих і втекти з зараженого населеного пункту!


Реклама

завантажити Zombie City HD 1.1.2 для LG L35

Нове в цій версії
New levels and better treasure chest rewards are available.
Optimize monster value and fix some bugs.
Загальна інформація
версія 1.1.2 (11)
дата завантаження 2020-09-20 15:56
Розмір 43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/28 12:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |