Wormster Dash
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Wormster Dash це на перший погляд звичайна аркада для вашого андроїда, виконана в чорно-білому стилі і з деякими іншими упорами на класику жанру, проте, головна її фішка, завдяки якій ми і звернули на неї увагу - високий рівень складності, якого складно домогтися від багатьох проектів сьогодні.

Підготували гру в студії GAMELAB Zrt., На рахунку якої це всього лише третій проект, який найбільш популярний і опрацьований, в порівнянні з іншими. А ще він платний ... В кінці липня розробники запропонували всього 3 дні для тих, хто хотів скачати гру безкоштовно, потім халява закінчилася і була призначена символічна сума в 0,5 долара, за яку ви можете отримати гру сьогодні. Однак, варто відразу зазначити, що сума невелика, плюс, гра не містить будь-яких додаткових покупок і реклами, так що, угода виглядає цілком обгрунтованою.

Але пора абстрагуватися від численних показників і поглянути на геймплей, так як саме він стоїть на чолі того, що відбувається.

Сюжет гри дістався досить простий і зрозумілий - під час розкопок в священних місцях ваш герой потурбував жахливого монстра і тепер змушений рятуватися. Дорога ж до порятунку пролягатиме через низку небезпечних пасток і хитромудрих перешкод. Руйнується навколишній світ, падаючі блоки, предмети які можна зруйнувати або посунути - все це для вас і для перевірки вашої уважності, яку тут доведеться викрутити на повну.

До речі, в грі всього одна локація, але цьому є зрозуміле пояснення - все що ви бачите на екрані було намальовано на папері руками. Потім малюнки анімували, а результатом стала ця гра.


Особливості гри Wormster Dash на андроїд:

  • Унікальний візуальний стиль - все намальовано на папері;
  • Висока складність, це вам не казуальний платформер;
  • Багато хитрих пасток і перешкод;

  • Насичений і пророблений фантастичний світ;
  • Ніякої реклами або покупок, які вам допоможуть.

Недоліки гри:

  • На даний момент проект платний і обійдеться всім бажаючим в 0,5 долара;
  • Зі зрозумілих причин локація всього одна.

Підсумок: чи варта гра Wormster Dash співвідношення ціни і якості? Безумовно так. Навіть за умови, що одна і та ж локації може швидко набриднути - ви отримаєте незабутнє задоволення від її проходження, або спроб це зробити ...


Реклама

Wormster Dash для LG L35

Усі додатки GAMELAB Zrt. на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/28 10:03
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |