Rite of Passage: Hide and Seek
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Rite of Passage: Hide and Seek  - це магічний квест, в якому належить шукати предмети, використовувати їх для вирішення завдань, розгадувати таємниці минулих років.

Невинна дитяча гра в хованки обернулася трагедією: густий туман раптово огорнув усіх грають, врятуватися вдалося лише одній дівчинці. Її батько побіг шукати молодшого сина і пропав. Убита горем мати прийняла рішення про переїзд до іншого населеного пункту. Там вона ростила дочку. Користувач починає втручатися в події після похорону цієї жінки. Дочка вже виросла, саме від її особи розповідається похмура історія про минуле. У процесі збирання материнського будинку дівчина заглянула в поштову скриньку, виявила там лист від тата. Потрібно зясувати, чому він довго мовчав, ніж було продиктовано дистанціювання від рідних. Таємниці допоможе розкрити небезпечна поїздка в місто дитинства.

Прибирання на горищі призвела до низки відкриттів - листів від тата було кілька, але від дочки батьки приховували спілкування. Також вдалося виявити ряд інших корисних речей, сформулювати певні питання і вже з ними вирушити в дорогу. Безлюдний населений пункт виявився непривітний. Моторошно тиха, покрита снігом територія немов попереджала про ризики. У тиші можна зіткнутися з масою головоломок, міні-ігор і завдань, що вимагають уважності, зосередженості і терпіння. Героїня готова пройти всі заради прояснення нюансів давньої ситуації і розкриття глобальних таємниць.

Відмінні риси гри Rite of Passage:

  • містичне подорож за часів дитинства;
  • головоломки, квести з пошуку предметів;
  • можливість розблокування бонусної глави;
  • болючі спогади і спроби викриттів;
  • дослідження замерзлого міста.

Проект радує деталізованими локаціями і безліччю дрібних предметів. Якісна графіка доповнюється звуковим оформленням, точно передає настрій новоявленого детектива. Сюжетна лінія викликає страх і заворожує, хочеться розібратися, знайти ідеальне рішення кожної головоломці. Набуття душевного щастя для героїні цілком можливо. Після проходження основних місій відкриється бонусна глава з нотами позитиву і комфорту. Допоможіть підопічної розібратися в минулому і з упевненістю зробити крок в майбутнє!


Реклама

завантажити Rite of Passage: Hide and Seek 1.0.5 для LG L35

Нове в цій версії
Various fixes
Загальна інформація
версія 1.0.5 (20101502)
дата завантаження 2020-10-29 20:02
Розмір 27.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/27 11:06
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |