Herelone: Mysterious Adventure Escape
0 (0)

Herelone: Mysterious Adventure Escape

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Herelone: Mysterious Adventure Escape  - це забавна головоломка, в якій потрібно повернути героя додому і зрозуміти причини його попадання в невідому всесвіт.

Персонаж прокинувся на дивною локації без найменших спогадів про те, як вдалося сюди потрапити. На підсвідомому рівні є відчуття, що потрібно терміново бігти з цього світу, але для цього знадобиться вирішити багато головоломок і розібратися, що призвело мандрівника сюди. Локації необхідно уважно оглядати, розуміння обстановки прискорить пошуки рішень. З більшістю обєктів дозволяється взаємодіяти. Відносно невеликі предмети можна підбирати, вони відобразяться в нижній панелі і пізніше знадобляться для вирішення черговий завдання.

Сюжетна лінія з загадковими обривками часто змушує зупинятися і знаходити звязок між подіями, що відбуваються. Спеціальні записки допоможуть зібрати все в єдиний пазл. Виходити з майданчика потрібно через яскраво світиться портал. Як тільки завдання виконані на одній ділянці, можна відразу перейти до іншого. Ліс, підземелля, гори, вогняні лави, квіткові галявини і інша естетика природи очікує сміливого мандрівника. Захоплюючі місії дають можливість провести багато часу в процесі тренування логічного мислення. Але перспектива закриття порталу змушує нервувати і діяти швидше.

Відмінні риси гри Herelone: ​​Mysterious Adventure Escape:

  • здійснення втечі з містичного світу;
  • рішення головоломок із застосуванням різних предметів;
  • безліч закритих дверей;
  • розблокування ділянок простору в величезному світі;
  • прояснення містичної історії.

Бродилка з оглядом від першої особи вимагає від користувача занурення в містичну атмосферу. Музичне оформлення прекрасно доповнює таємничу обстановку. Якщо виникають складнощі, або завдання здається тупиковим, можна скористатися підказкою. Також прийнятний пропуск головоломки, алгоритм поведінки користувач визначає самостійно. Великий відкритий світ поділений на локації з порталами, проходячи через них можна знайти шлях до дому. Розгадати секрети, добийтеся права на втечу!


Реклама

завантажити Herelone: Mysterious Adventure Escape 1.45 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.45 (45)
дата завантаження 2020-07-26 15:37
Розмір 71.81 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

Усі додатки Elucard на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/26 12:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |