Touchdown Master
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Touchdown Master  - це спортивна аркада, в якій потрібно бігти крізь перешкоди, збирати монети і планувати ідеальний кидок мяча для отримання цінної нагороди.

Користувач управляє спортсменом, що тримає в руці мяч для американського футболу. Ризиків втрати спортивного снаряда не передбачено, важливіше пробігти дистанцію з мінімальними пошкодженнями і закинути предмет максимально далеко. По дорозі герой накопичує монети і стикається з різними персонажами на смузі перешкод. Червоні особистості будуть ворогами, а зелені - соратниками. Перетин з червоними призведе до втрати однієї з трьох життів, але зелені можуть взяти частину неприємностей на себе, якщо вчасно зібрати колектив.

Хлопець рухається вперед автоматично, потрібно коригувати напрямок його руху, проводити пальцем ліворуч або праворуч. Ворогів, а також рухомі і статичні перешкоди необхідно перестрибувати. Якщо попереду чекає велика кількість перешкод, то на відстані стрибка зверху будуть висіти повітряні кулі, дельтаплан або інший апарат. Конструкція дозволить пролетіти по повітрю небезпечну частину шляху, а після приземлитися і продовжити переміщення по суші. На фінішній прямій необхідно вибрати оптимальний момент для кидка і виконати місію, коли спеціальна стрілка виявиться на салатовий фоні.

Відмінні риси гри Touchdown Master:

  • короткий забіг з подальшим киданням мяча;
  • обхід пасток і перешкод;
  • ризик зіткнення з суперниками;
  • 3 життя в запасі;
  • апгрейд сили кидка і часу ривка.

Полігональна стилістика графічного оформлення надає проекту особливий шарм. Розробник приємно здивував якісної фізикою з епічними падіннями в процесі проходження дороги з перешкодами. За монети можна купувати поліпшення, підвищувати силу кидка, змінювати темп ривка. Після потрапляння мяча в певну точку можна розраховувати на премію і отримання зірок за підсумками рівня. Динамічність ситуації змушує зберігати напругу. Спортивна тематика виділяє аркаду серед аналогів, робить її більш привабливою, хоча завдання перед гравцем ставляться стандартні. Допоможіть героєві пробігти всі запропоновані дистанції, показати кращі результати без травм і втрат!


Реклама

завантажити Touchdown Master 2.0.26 для LG L35

Нове в цій версії
Game improvements and bug fixes.
Загальна інформація
версія 2.0.26 (45)
дата завантаження 2021-06-12 19:02
Розмір 61.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

SET_ALARM

SET_ALARM

BILLING

BILLING

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/26 10:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |